+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

apartmán U nás ve Smržovce

Klíčová slova: apartmán U nás ,ubytování ve

Datum vloľení do katalogu: 25. dubna 2012

Popis: Sytlový apartmán "U nás" se nachází v krásném prostředí Jizerských hor. Apartmán je vhoný jak pro romantické duše - starožitný nábytek a původní kachlová kamna zámeckého typu (plně funční), tak i pro rodiny s dětmi - nekuřácké prostředí. Wifi zdarma.Apartmán se nachází v prvním patře vily. Kompletně vybavená samostatná kuchyň (17m2): lednice, sklokeramická deska, horkovzdušná trouba, kávovar, mikrovlnná trouba, nádobí. Ubytování bez stravování, pro nekuřáky a bez domácích mazlíčků. Možnost posezení na velké a udržované zahradě,

Web: www.apartman-u-nas-ve-smrzovce.ubytovani-v-jizerkach.com

Další související informace

Lázeňsky dům Slavkov u Brna ve Slavkově u Brna

Lázeňsky dům Slavkov u Brna,ubytování ve Slavkově – Lázeňský dům se nachází v historicky významné a turisticky vyhledávané lokalitě jihomoravského kraje.Svým umístěním Lázeňský dům hostům zaručuje klid a pohodu při ubytování a možnost absolutní relaxace při využití našich služeb. Součástí pobytu u nás je stálá nabídka rehabilitační i zdravotní péče. V posledních letech nás vyhledávají především zájemci o relaxační wellness pobyty spojené s možností aktivního využití volného času. Vše pod jednou střechou. Rádi vyhovíme Vašim přáním a poskytované služby Vám připravíme na míru.

Hotel Villa Mayer II. ve Stránčicích

Hotel Villa Mayer II. ,ubytování ve – Malý rodinný Hotel Villa Mayer v klidném prostředí jihovýchodního okraje Prahy Vás přivítá s otevřenou náručí.Nabízíme ubytování v šesti pokojích a apartmánech různých velikostí s vlastní koupelnou a sociálním zařízením. K Vaší spokojenosti slouží též hotelová sauna. Odvoz z letiště či pražských nádraží je zahrnut v ceně za ubytování.V přízemí hotelu se nachází italská restaurace La Strada s barovým pultem a 50 místy u stolů. Tradiční česká jídla zde sice nenajdete, ale pokud si vyberete z pestré nabídky italských specialit.Z turisticky atraktivních cílu by bylo chybou nezmínit např. zámek Konopiště.

Načítání trvalo 0.0537 sekund.