+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán Znojmo ve Znojmě

Klíčová slova: Apartmán Znojmo ,ubytování

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2012

Popis: Apartmán Znojmo se nachází v centru kulturního a historického města Znojma, jen několik kroků od Masarykova náměstí. Jedná se o původní byt 2+kk s kompletním vbyvením, kuchyní, koupelnou a soamostatnou přes koupelnu přístupnou toaletu. Kapacita apartmánu jsou 3 osoby. Dvě lůžka v ložnici a jedno na rozkládací pohovce v obytné místnosti.Všechny prostory jsou nekuřácké. Apartmán je tvořen obytnou kuchyní, prostornou ložnicí a komfortním sociálním zařízením.

Web: www.apartman-zmojmo-ve-znojme.rezervace-ubytovani.net

Další související informace

Penzion U Kata v Bruntále

Penzion U Kata ,ubytování v – Ubytujte se v klidném prostředí Penzionu U Kata, který leží v nově zrekonstruovaném areálu nedaleko centra města Bruntál. Příjemné ubytování Vám penzion poskytne ve standardně vybaveném dvou nebo třílůžkovém pokoji s vlastní toaletou i koupelnou. Výhodou Penzionu U Kata je jeho bezbariérový přístup a velké parkoviště. Dále penzion disponuje letní terasou, velkým krbem a restaurací U Kata se skvělou kuchyní a příjemnou obsluhou.

Hotel u Martina praha smíchov v Praze

Hotel u Martina,praha smíchov ,ubytování v – Vítejte v hotelu U Martina Praha, který sídlí v nově zrekonstruovaném domě v centru města. Náš hotel se nachází, hned vedle jednoho z největších nákupních center v Praze (Nový Smíchov).Hotel zajišťuje (přímo v hotelu): 20 moderních a pokojů s kapacitou 44 lůžek a 5 přistýlek 24 hodinový recepční provoz Příjem kreditních karet VISA, VISA Hotelové TAXI za fixní cenově výhodné tarify Praní prádla pro hotelové hosty (čistírna) Wi-Fi připojení zdarma Dětská postýlka za příplatek Snídaně na pokoj Bezbariérový přístup – výtah Zkrášlovací salon (kadeřnictví, pedikůra, manikůra a kosmetika) Japonská čajovna.

Residence V Tůních 14 v Praze

Residence V Tůních 14 ,ubytování v – Tří hvězdičkový hotel Residence V Tůních 14 - ideální poloha v blízkosti obchodního a historického centra Prahy. Vhodný pro všechny, jež mají rádi nezávislost a zároveň pohodlné zázemí apartmánového hotelu. Tří hvězdičkový hotel – Residence V Tůních 14 naleznete v blízkosti samotného centra Prahy, přibližně 300m od Václavského náměstí.Hostům nabízí společenskou místnost s minibarem, zdarma Wi-fi připojení, concierge a sekretářské služby, denně úklid pokojů. Za příplatek možnost parkovacího místa, transfer, praní a žehlení.

Načítání trvalo 0.0742 sekund.