+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán Znojmo ve Znojmě

Klíčová slova: Apartmán Znojmo ,ubytování

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2012

Popis: Apartmán Znojmo se nachází v centru kulturního a historického města Znojma, jen několik kroků od Masarykova náměstí. Jedná se o původní byt 2+kk s kompletním vbyvením, kuchyní, koupelnou a soamostatnou přes koupelnu přístupnou toaletu. Kapacita apartmánu jsou 3 osoby. Dvě lůžka v ložnici a jedno na rozkládací pohovce v obytné místnosti.Všechny prostory jsou nekuřácké. Apartmán je tvořen obytnou kuchyní, prostornou ložnicí a komfortním sociálním zařízením.

Web: www.apartman-zmojmo-ve-znojme.rezervace-ubytovani.net

Další související informace

Penzion Otevřená náruč v Letovicích

Penzion Otevřená náruč ,ubytování v Letovicích – Nový rodinný penzion Otevřená náruč se nachází na uzavřeném pozemku o rozloze 2500 m2, v klidném prostředí s nádhernými rozhledy v chráněné krajinné oblasti Halasovo Kunštátsko nad městem Letovice. V blízkém okolí stojí za návštěvu především chráněná oblast Moravský kras. Penzion Otevřená Náruč nabízí ubytování pro 30 osob v jedno až pětilůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a barevnou televizí. Celý objekt je nekuřácký.

Apartmán Brno No1 v Brně

Apartmán Brno No1 ,ubytování v Brně – Klidné a pohodlné ubytování, to je apartmán v Brně. Soukromí si užijete ve vybavených samostatných apartmánech u výstaviště BVV blízko centra Brna. Pro Vaše pohodlí a příjemně strávený pobyt v Brně je připraven nadstandardně vybavený apartmán s kuchyňkouApartmány jsou umístěny v novostavbě a leží v těsné blízkosti brněnského výstaviště. Jsou nadosah centra a historických i kulturních atrakcí Brna. Apartmány nabízí pohodlné ubytování pro jednotlivce i páry.

Jeřabinka v Malé Úpě

Penzion Jeřabinka ,ubytování Horní Malá – Penzion se nachází v krásném prostředí Krkonoš v obci Horní Malá Úpa, 100m od hraničního přechodu Pomezní boudy.Penzion Jeřabinka najdete přímo u hlavní silnice a pokud přijedete autem, máte možnost parkovat před penzionem - zdarma!Kapacita ubytování je 30 lůžek v 9 pokojích po 2-5 postelích, včetně jednoho dvoupokojového apartmá. Nové soc. zařízení ve všech pokojích, krásná nová dětská herna včetně dětského obchodu, kuchyňky, stotního hokeje, televize.Stravování probíhá v jídelně (krb, televize, obsluha). Snídaně jsou podávány formou švédského stolu, večeře - polévka, hlavní chod (výběr ze 2 druhů jídel při obsazenosti nad 20 osob) a zákusek.

Načítání trvalo 2.3272 sekund.