+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán Znojmo ve Znojmě

Klíčová slova: Apartmán Znojmo ,ubytování

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2012

Popis: Apartmán Znojmo se nachází v centru kulturního a historického města Znojma, jen několik kroků od Masarykova náměstí. Jedná se o původní byt 2+kk s kompletním vbyvením, kuchyní, koupelnou a soamostatnou přes koupelnu přístupnou toaletu. Kapacita apartmánu jsou 3 osoby. Dvě lůžka v ložnici a jedno na rozkládací pohovce v obytné místnosti.Všechny prostory jsou nekuřácké. Apartmán je tvořen obytnou kuchyní, prostornou ložnicí a komfortním sociálním zařízením.

Web: www.apartman-zmojmo-ve-znojme.rezervace-ubytovani.net

Další související informace

Penzion U Kata v Bruntále

Penzion U Kata ,ubytování v – Ubytujte se v klidném prostředí Penzionu U Kata, který leží v nově zrekonstruovaném areálu nedaleko centra města Bruntál. Příjemné ubytování Vám penzion poskytne ve standardně vybaveném dvou nebo třílůžkovém pokoji s vlastní toaletou i koupelnou. Výhodou Penzionu U Kata je jeho bezbariérový přístup a velké parkoviště. Dále penzion disponuje letní terasou, velkým krbem a restaurací U Kata se skvělou kuchyní a příjemnou obsluhou.

Apartmán 34 Picura v Horní Blatné

Apartmán 34 Picura ,ubytování v Horní – Ubytování Picura najdete v Krušnohorské vesnici Horní Blatná .Apartmá v rodinném domě tvoří 4-lůžkový pokoj, vybavená kuchyň (včetně nádobí, myčky, rychlovarné konvice, lednice), TV, rádio, WC/sprcha. Majitelé nabízí ubytování také ve zrekonstruované horské chatě. Celkově kapacita domu a chaty je 18 osob.Plně zařízená kuchyň s možností vlastního vaření. V okolí jsou restaurace i obchod s potravinami.V domě jsou prostory pro úschovu kol a lyží. Parkování zdarma před objektem.

Načítání trvalo 0.0690 sekund.