+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Batelov

Klíčová slova: Apartmány, Batelov, ubytování, solná jeskyně,

Datum vloľení do katalogu: 1. b?ezna 2012

Popis: Apartmány Batelov se nacházejí asi 18 kilometrů jihovýchodně od Pelhřimova v Batelově. Město Batelov leží na řece Jihlavě poblíž historické zemské hranice mezi Čechami a Moravou. Skládá se z pěti místních částí: Batelov, Bezděčín, Lovětín, Nová Ves a Rácov.

Web: www.apartmany-batelov-v-batelove.raj-ubytovani.info

Další související informace

Hotel City Boutique v Liberci

Pytloun City Boutique, Hotel, ubytování, Liberec, – Pytloun City Boutique Hotel**** s vlastní restaurací se nachází v samém centru Liberce. Elegantně zařízené pokoje s originálním designem jsou nekuřácké a poskytují maximální pohodlí a komfort i té nejnáročnější klientele. Pytloun City Boutique Hotel**** s vlastní nekuřáckou restaurací se nachází v samém centru Liberce 100m od terminálu MHD. Luxusně zařízené pokoje s jedním z nejlepších výhledů na město Liberec a Ještědské pohoří jsou nekuřácké a poskytují maximální pohodlí a komfort i té nejnáročnější klientele. Samozřejmostí ve vybavení každého pokoje je vana se sparkling systémem, bezdrátový přístup na internet WiFi 15 Mb/s, satelitní 32“ LCD TV, minibar, čajová konvice/kávovar, trezor, pracovní stůl, žehlicí potřeby, fén, budík, rádio, toaletní potřeby, denně zdarma káva a čaj.

Hotel Zámek Hostačov ve Skryjích

Zámek Hostačov, Hostačov, Skryje, ubytování, – Zámek Hostačov nabízí 14 zámeckých pokojů s celkovou ubytovací kapacitou 40 lůžek.Zámek nabízí komfortní, romantické ubytování v klasických pokojích, pokoji Verona, zámeckém apartmá a vznešených zámeckých pokojích. Ze všech pokojů je nádherný výhled na okolí zámku. Pokoj Verona nabízí hostům vlastní balkon. Apartmá jsou tvořena předsíní, koupelnou a předpokojem u ložnice. Nejkomfortnější možností ubytování jsou Vznešené pokoje. Tyto pokoje jsou opravdu rozlehlé a vzbuzují pocit skutečného šlechtického sídla.

Penzion Koliba Bozeňov v Zábřehu

penzion, ubytování, Penzion Koliba Bozeňov, – Rekreační středisko Koliba Bozeňov je situované uprostřed krásných lesů u malebné přehrady, 8 km od Zábřehu a 10 km od Mohelnice. Okolí je protkáno množstvím turistických stezek, stejně jako cyklotras. V nádherném, tichém, romantickém údolí si každý najde svůj cíl. Procházky lesem, vyjížďky na kole, plavání, koupání či lenošení u přehrady, bohaté možnosti využití aktivních sportovišť nebo jen posezení pod slunečníkem u vychlazeného točeného piva. Možnosti pro aktivní pohyb nabízí: outdoor - lanové centrum, bungee trampolína, skákací boty, horolezecká věž.

Načítání trvalo 0.0611 sekund.