+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Černý jezdec Lednice v Lednici

Klíčová slova: Apartmány Černý jezdec Lednice ,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 23. ??jna 2012

Popis: Menší komorní penzion přímo v centru Lednice. Dvoulůžkové pokoje, studia a prostorné vícepokojové apartmány pro páry i rodiny s dětmi v romantickém venkovském stylu.V každém pokoji vlastní příslušenství, internetové připojení, TV, lednička, rychlovarná konvice...studia a apartmány mají navíc vlastní kuchyňský a jídelní kout, apartmány Pekárna klimatizaci a balkon...SNÍDANĚ: vlastní (vybavené kuchyňky, obchod přes cestu), pro skupiny od 10 osob možno připravit v penzionu...PARKOVÁNÍ: apartmány - vlastní garážové stání nebo parkování ve dvoře, studia a pokoje - parkování ve dvoře nebo před penzionem...

Web: www.apartmany-cerny-jezdec-v-lednici.ubytovani-cr.net

Další související informace

Hotel VYDRA v Kašperských Horách

Hotel VYDRA ,ubytování v Kašperských Horách – Hotel Vydra se nachází u obce Srní v jedné z nejkrásnějších částí Šumavy.Hotel Vydra se nachází v obci Srní. Jistě se ale nebudete nudit. Našim hostům je k dispozici společenská místnost a bar. V hotelu je sauna, relaxační bazén, solárium, venkovní bazén, tenisový kurt, volejbalové hřiště, minigolf, dětská herna, malé fitcentrum.Pobyty jsou vhodné pro rodinnou rekreaci, školení, semináře apod.VELKÉ SLEVY PRO DĚTI DO 10 LET.Za poplatek možnost pobytu se psem.Parkoviště před hotelem.

Penzion Hluboky Potok v Desné

Penzion Hluboky Potok ,ubytování v – Penzion je umístěn v horní části Desné, na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Leží nedaleko hlavní silnice Tanvald-Harrachov, nicméně zcela stranou dopravního ruchu v malém údolí Hlubokého potoka. Hostům penzionu je k dispozici bar s nabídkou nápojů i možností dalšího občerstvení. V letních měsících je k dispozici zahradní gril a otevřené ohniště, stejně jako možnost osvěžení v potůčku protékajícím přímo pozemkem penzionu. Penzion je autem přístupný po celý rok (přístupová cesta pravidelně udržována).

Penzion Hustopeče v Hustopečích

Penzion Hustopeče ,ubytování v – Penzion Hustopoče se nachází ve stejnojmenném městě poblíž Brna, ležícím na trase cyklistických vinařských stezek. Nabízí nejen samotné ubytování, ale i pobyt spojený s degustací moravských vín.Celková kapacita penzionu je 24 lůžek ve 4 třílůžkových, 4 dvoulůžkových a 1 čtyřlůžkovém pokoji, celkově s možností přidání 4 přistýlek.Káva a čaj je je ubytovaným hostům k dispozici zdarma.Penzion disponuje vinným sklepem ve Starovicích.Parkování aut je zajištěno v uzavřeném prostoru ve dvoře nebo na soukromém parkovišti před penzionem.

Načítání trvalo 3.5938 sekund.