+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Eva v Kunčicích pod Ondřejníkem

Klíčová slova: Apartmány Eva,ubytování v Kunčicích pod

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervna 2012

Popis: Nabízíme ubytování v Beskydech. Čtyři vybavené, moderní apartmány ve dvou domech, kapacita ubytování až 26 osob. Apartmány mají vlastní koupelny s WC, vybavené kuchyně, pokoje s TV (SAT), DVD, CD, radio, ložnice a balkony. Naši hosté mají možnost parkování v garáži přímo na pozemku.Vemte sebou i domacího mazlíčka. Nabízíme zejména pohodu, klid a relaxaci uprostřed krásných hor Beskyd.

Web: www.apartmany-eva-v-kuncicich-pod-ondrejnikem.fajn-ubytovani.eu

Další související informace

Hotel Trosky v Rovensku pod Troskami

Hotel Trosky,ubytování v Rovensku pod – Hotel Trosky - tradiční místo odpočinku a dobrého jídla - se nachází v CHKO Český ráj, přímo pod jeho nejznámější dominantou - hradem Trosky.Hotel je v provozu od dubna do konce října a jeho kapacita ubytování je 39 lůžek v sedmi dvoulůžkových a čtyřech vícelůžkových apartmánech, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. Všechny pokoje i apartmány mají kompletní sociální zařízení. K dispozici je wi-fi internet a TV. Stravování je zajištěno v hotelové restauraci a salonku s terasou.V nedávné době došlo ke kompletní rekonstrukcí, takže dnes hotel poskytuje služby na úrovní tří hvězdiček.

Hotel Pod Špilberkem v Brně

Hotel Pod Špilberkem,ubytování v – Hotel Pod Špilberkem v Brně poskytuje příjemné ubytování ve stylovém prostředí, nedaleko centra Brna. Hotel má k dispozici dvoulůžkové až čtyřlůžkové moderně zařízené pokoje. Hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizí. Hostům je samozřejmě k dispozici bezdrátové připojení k internetu.Svůj den začněte výbornou snídaní, které jsou zahrnuty v ceně ubytování. Stylová hotelová kavárna nabízí příjemné posezení v romantickém prostředí.V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází spousta kvalitních restaurací, kaváren a barů.Samozřejmostí je bezplatné parkování, které je zajištěno na hotelovém parkovišti

Načítání trvalo 3.2051 sekund.