+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Eva

Klíčová slova: ubytování beskydy, ubytování v beskydech, lyžování

E-mail: info@apartmanyeva.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2009

Popis: Nabízíme ubytování v Beskydech. Dva vybavené, moderní apartmány, kapacita ubytování až 11 osob. Apartmány mají vlastní koupelny s WC, vybavené kuchyně, pokoje s TV (SAT), DVD, CD, radio, ložnice a balkony. Zahrada, ohniště, bazén, pískoviště se skluzavkou, garáž, parkování na pozemku. Výhled na celé Beskydy.

Web: www.ubytovani-beskydy.net/apartmany.php

Další související informace

KupDovolenou.cz

dovolená, last minute, exotika, zájezdy, lyžování – Internetový portál prodeje zájezdů. Obrovský výběr různých dovolených a last minute. Zájezdy na první i poslední moment. Výběr ze všech zemí světa. Egypt, Řecko, Tunisko, Španělsko, Mallorca a jiné země.

Turistika a její základy

turistika, počasí, lyžování, turismus, ubytování – Základy a druhy turistiky. Popis alpinismu, outdoor, trampingu ale také i vodáctví. Informace o značení a vytváření turistických značek nejen pro turisty. Počasí, lyžování a optické úkazy v přírodě, které můžeme spatřit.

Krkonoše turistika

Krkonoše dovolená, lyžování, akce, turistika – VisitKrkonose.cz - informační portál obsahující kulturní a turistické informace z Krkonoš. Krkonoše v létě i v zimě, rekreace a dovolená, lyžování, akce a zábava, turistika, výlety pro rodinu a děti, sport, kultura, příroda, KRNAP Krkonošský národní park.

Načítání trvalo 0.0953 sekund.