+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Eva

Klíčová slova: ubytování beskydy, ubytování v beskydech, lyžování

E-mail: info@apartmanyeva.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2009

Popis: Nabízíme ubytování v Beskydech. Dva vybavené, moderní apartmány, kapacita ubytování až 11 osob. Apartmány mají vlastní koupelny s WC, vybavené kuchyně, pokoje s TV (SAT), DVD, CD, radio, ložnice a balkony. Zahrada, ohniště, bazén, pískoviště se skluzavkou, garáž, parkování na pozemku. Výhled na celé Beskydy.

Web: www.ubytovani-beskydy.net/apartmany.php

Další související informace

Víkendy na horách.cz - zi

zima, hory, víkend, víkendový pobyt, lyžování – Víkendy na horách jsou balíčkem služeb, které Vám nabízí přírodu, sport, čistý vzduch, romantiku a relaxaci. V každém ročním období lze na horách prožít nezapomenutelný víkendový pobyt.Víkendy na horách jsou balíčkem služeb, které Vám nabízí přírodu, sport, čistý vzduch, romantiku a relaxaci. V každém ročním období lze na horách prožít nezapomenutelný víkendový pobyt.

Lyžování Dolomity

Dolomity, Itálie, lyžování – Lyžování Dolomity - lyžařská nabídka CK Víkend obsahuje na 200 autobusových zájezdů nejen do Dolomit, lyžaři si tedy mohou vybrat takový zájezd, který obsahuje právě pro ně tu nejzajímavější sestavu lyžařských areálů.

Turistika a její základy

turistika, počasí, lyžování, turismus, ubytování – Základy a druhy turistiky. Popis alpinismu, outdoor, trampingu ale také i vodáctví. Informace o značení a vytváření turistických značek nejen pro turisty. Počasí, lyžování a optické úkazy v přírodě, které můžeme spatřit.

Načítání trvalo 0.2608 sekund.