+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Eva

Klíčová slova: ubytování beskydy, ubytování v beskydech, lyžování

E-mail: info@apartmanyeva.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2009

Popis: Nabízíme ubytování v Beskydech. Dva vybavené, moderní apartmány, kapacita ubytování až 11 osob. Apartmány mají vlastní koupelny s WC, vybavené kuchyně, pokoje s TV (SAT), DVD, CD, radio, ložnice a balkony. Zahrada, ohniště, bazén, pískoviště se skluzavkou, garáž, parkování na pozemku. Výhled na celé Beskydy.

Web: www.ubytovani-beskydy.net/apartmany.php

Další související informace

KupDovolenou.cz

dovolená, last minute, exotika, zájezdy, lyžování – Internetový portál prodeje zájezdů. Obrovský výběr různých dovolených a last minute. Zájezdy na první i poslední moment. Výběr ze všech zemí světa. Egypt, Řecko, Tunisko, Španělsko, Mallorca a jiné země.

Cestovní kancelář SMART t

Alpy, dovolená, rafting, lyžování, Rakousko, Švýca – Lyžování a zimní dovolená - Alpy říjen až červen, Rakousko, Švýcarsko, Itálie, Francie. Všechna ledovcová střediska. Léto a letní dovolená - zájezdy na kole a cykloturistika, horská turistika, rafting, pobyty Alpy i moře. Specialista na wellness v Alpách

Krkonoše turistika

Krkonoše dovolená, lyžování, akce, turistika – VisitKrkonose.cz - informační portál obsahující kulturní a turistické informace z Krkonoš. Krkonoše v létě i v zimě, rekreace a dovolená, lyžování, akce a zábava, turistika, výlety pro rodinu a děti, sport, kultura, příroda, KRNAP Krkonošský národní park.

Načítání trvalo 0.3599 sekund.