+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány FRIDAY

Klíčová slova: ubytování v apartmánech v Liberci,výhled na Ještěd

E-mail: accommodation.friday@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2010

Popis: nové rodinné ubytování v klidné části centra Liberce s výhledem na Ještěd, vhodné pro pobyt s dětmi, parkování až 3 osobních vozidel, zahrada s krbem, gril, zázemí pro děti. Přízemní apartmán je bezbariérový, k využití celoročně, pro max. 4 dospělé osoby a dítě /k zapůjčení dětská postýlka s lůžkovinami/, satelit, sprcha. Apartmán v 1. patře je k dispozici od května do října pro max. 3 dospělé osoby a 2 děti /samostatný pokoj/, vana, pracovna, balkonek. V celém objektu je wifi zona, k dispozici minibar. Na pobyt vám můžeme vystavit dárkovou poukázku. Pobyt se psem povolen.

Web: www.apartmany-friday.cz

Další související informace

Ubytování Hofman v Podkrk

ubytování na statku v podkrkonoší, ubytování – Dagmar Hofman - ubytování na rodinném statku v Javorníku v Podkrkonoší. Nabízíme Vám ubytování na rodinném statku v Rudníku-Javorníku v podhůří Krkonoš, kde je též možnost ustájení Vašich koní. Statek se nachází v příjemné lokalitě na úpatí Černé hory, nedaleko center letní turistiky v Krkonoších.

Penzion slnecny dvor

ubytování na Slovensku, ubytování v penzionu – Penzion se nachází v Malé Fatře v Jánošíkovo kraji.Ponúkame ubytování, stravování, wellness skibus a wifi.V okolí je množství turistických stezek a cykotrás.V zimních měsících je na výběr několik lyžařských středisek.

Penzion U Dvojice v Novém Městě na Moravě

Penzion U Dvojice,ubytování v Novém Městě na – Náš penzion najdete v obci Olešná, spadající pod obec Nové Město na Moravě. Vzdálenost od centra Nového Města je 5km a od areálu Zlatá lyže 8 km. Ideální poloha pro běžecké lyžování.Ubytování v 5 různých mezonetových a dvou klasických pokojích. Jednotlivé pokoje s konkrétním popisem a fotogalerií si můžete zobrazit. Na patře pokojů je umístěna sedačka např. pro společné posezení, lednice a mikrovlnka, které jsou určeny pro všechny ubytované. K vlastnímu grilování, nebo opékání můžete po dohodě využít ohniště na centrálním dvoře, nebo ohniště na zahradě. Pro větší skupiny nabízíme grilování v rámci polopenze.

Načítání trvalo 3.5754 sekund.