+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány FRIDAY

Klíčová slova: ubytování v apartmánech v Liberci,výhled na Ještěd

E-mail: accommodation.friday@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2010

Popis: nové rodinné ubytování v klidné části centra Liberce s výhledem na Ještěd, vhodné pro pobyt s dětmi, parkování až 3 osobních vozidel, zahrada s krbem, gril, zázemí pro děti. Přízemní apartmán je bezbariérový, k využití celoročně, pro max. 4 dospělé osoby a dítě /k zapůjčení dětská postýlka s lůžkovinami/, satelit, sprcha. Apartmán v 1. patře je k dispozici od května do října pro max. 3 dospělé osoby a 2 děti /samostatný pokoj/, vana, pracovna, balkonek. V celém objektu je wifi zona, k dispozici minibar. Na pobyt vám můžeme vystavit dárkovou poukázku. Pobyt se psem povolen.

Web: www.apartmany-friday.cz

Další související informace

Ubytování v Praze

Ubytování, Praha, Ubytování v Praze, Hotely – Ubytování v Praze nabízí adresář hotelů, penzionů, hotelů a apartmánů s možností online rezervace. Výběr ubytování od 1 hotelů po 5 hvězd, hotely v Praze a okolí.

Hotely v Brně, Brno

Ubytování, Brno, Ubytování v Brně, Hotely – Ubytování a hotely v Brně, České republice, a seznam hotelů v Brně rozdělený podle kategorií, cen a umístění - kromě hotelů a ubytování zde můžete najít odkazy na veškeré informace.

Ubytování v Ružomberku

ubytování v ružomberku, ubytování na Liptově – Poskytujeme ubytovanie na súkromí so samostatným uzamknuteľným vchodom, na prízemí rodinného domu s veľkou ovocnou záhradou, v tichej okrajovej časti mesta, na kopci pod lesom. Z domu je nádherný výhľad na mesto, horstvá Malej a Veľkej Fatry, Chočských vrchov a Západných Tatier.

Načítání trvalo 3.4515 sekund.