+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Horní Mísečky ubytování Vítkovice

Klíčová slova: Apartmány,Horní,Mísečky,ubytování,Vítkovice

E-mail: Apartmany-Vitkovice-Horni-Misecky@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2008

Popis: Nabízíme Vám ubytování v luxusních stylově zařízených čtyřlůžkových apartmánech s balkonem o rozloze cca 33 m2. Apartmány leží na velice klidném a romantickém místě přímo u lesa, s nádherným výhledem a svou klidnou atmosférou.

Web: www.apartmany-horni-misecky.cs-ubytovani.eu/Vitkovice.htm

Další související informace

Hostel Dakura v Praze 6

Hotel,Dakura,ubytování,Praha,6,ubytovani – Umístění hostelu Dakura je jednoduše skvělé – výborný přístup pro všechny druhy dopravy. Z letiště či vlakového nádraží jste na hostelu za 20 minut. Městská doprava je pěšky vzdálena od hostelu 3 minuty (metro, tramvaj, autobus) a na Pražský hrad dorazíte romantickou procházkou za 20 minut. V bezprostřední blízkosti hostelu se nachází množství restaurací, barů, obchodů a dalších služeb,t. Pražský hostel dakura nabízí kvalitní a levné ubytování v pohodlných jednolůžkových, nebo dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním umyvadlem se studenou a teplou vodou. Toalety a sprchy jsou společné (pánské / dámské).

Itálie Last Minute

last minute,Itálie,levně,ubytování,apartmány,kempy – Porovnání cen zájezdů last minute Itálie od hlavních cestovních agentur v České Republice. Počasí v Itálii, zájezdy, Řím, Benátky, Neapol, Florencie, Milán, Bibione, Caorle, Rimini, Gargano, Sicílie a Elba.

Načítání trvalo 0.2964 sekund.