+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Karasín v Bystřici nad Pernštejnem

Klíčová slova: penzion, apartmán, Apartmány Karasín, Karasín,

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2012

Popis: Penzion Karasín v Karasíně Bystřici nad Pernštejnem nabízí k dispozici hostům 4 moderní, plně vybavené apartmány ve zcela nové budově penzionu Karasín. Apartmán 1 penzionu Karasín v Karasíně má kapacitu 4 osoby + 2 osoby na přistýlkách. Apartmán 1 se nachází v prvním patře. Apartmán 1 se nachází v prvním patře. Poskytuje výhled do širokého okolí. Má oddělenou ložnici, vlastní sprchový kout a záchod.

Web: www.apartmany-karasin-v-bystrici-nad-perstejnem.raj-ubytovani.info

Další související informace

Pension Bambino Centrum - ubytování v Liberci

ubytování, penzion, pension, apartmán, wifi, – Pension Cafe Bambino je útulné a levné ubytování, které Vám jistě zpříjemní pobyt v Liberci. Penzion Cafe Bambino v Liberci nabízí ubytování v osmi vkusně zařízených apartmánech s celkovou kapacitou 24 lůžek včetně přistýlek. Všechny apartmány jsou nekuřácké a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, malou kuchyňkou, televizí se satelitním příjmem a bezdrátovým připojením k internetu. Pension Cafe Bambino v Liberci nabízí za poplatek zapůjčení dětské postýlky.

Penzion Avionika na Kovářské

penzion, Avionika, Kovářská, Krušné hory, – Penzion Avionika se nachází v obci Kovářská v Krušných horách, jen 6km od Klínovce. Penzion Avionika vám nabízí příjemné a maximálně pohodlné prostředí. Pokoje v penzionu Avionika v Kovářské jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizí s digitálním příjmem a samozřejmostí je internetové připojení WiFi, které je zdarma.

Apartmány Mikulov

Mikulov, ubytování, apartmán, levné ubytování – U nás v apartmánech Aiki prožijete příjemně strávený pobyt a pohodovou dovolenou. Nabízíme moderně vybavené apartmány s možností přistýlek, apartmány s terasou. Posezení na zahradě až pro 12 osob. Wifi připojení a TV.

Načítání trvalo 3.1010 sekund.