+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Liptov v Liptovskom Mikuláši

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 14. ?nora 2012

Popis: Novo otvorený komplex Apartmány Liptov sa nachádza priamo v Liptovskom Mikuláši, neďaleko od centra mesta. Výhodná poloha Apartmánov Liptov vytvára jedinečné podmienky pre aktívny odpočinok i prírodné, športové, spoločenské využitie aj pre náročného klienta. Apartmány Liptov ponúka celoročné ubytovanie v 35 dvojlôžkových apartmánoch s celkovou kapacitou 110 pevných lôžok s možnosťou prístelky.

Web: www.apartmany-liptov-v-liptovskom-mikulasi.ubytovanie-sk.eu

Další související informace

PlayService - herní konzole

herní konzole, servis konzolí, hry, opravy disků, – Opravy herních konzolí a jejich příslušenství, prodej příslušenství a náhradních dílů, profesionální opravy poškrábaných CD a DVD disků, výkup herních konzolí, jejich příslušenství a her, bazar herních konzolí a her.

APARTHOTEL AMADEUS v Praze

APARTHOTEL – Přátelský hotel Amadeus nabízí ubytování v klidné lokalitě starého Žižkova pouze 3 stanice tramvají od Václavského náměstí. K dispozici je široká nabídka pokojů, všechny s vlastní koupelnou ( WC a sprcha ), Tv sat a telefonem, nepřetržitý provoz recepce a směnárny, mapa zdarma, v recepci WIFI zdarma, volný prodej, informace, zavazadlová místnost, letní terasa, v přízemí garážová místa, restaurace.

Načítání trvalo 1.1906 sekund.