+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Novalja

Klíčová slova: apartmány novalja, apartmány, novalja, ostrov pag

E-mail: zkukovacec@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2009

Popis: Apartmany Novalja - ostrov Pag - Chorvatsko - Dovolena v Chorvatsku. Vitame Vas na Chorvatsko ostrov Pag Novalja! DOVOLENKA - Apartmany Toreta, 150 m od more, klima, SAT-TV, bazen, grill, vyhled na more ...

Web: apartmany-novalja-chorvatsko.blogspot.com/

Další související informace

CHORVATSKO

chorvatsko, Brela, Živogošče, Omiš, apartmány – Chorvatsko levné ubytování, nabízíme chatky, apartmány i hotelové kapacity. Dovolená v Chorvatsku 2008 v nejznámějších letoviscích Chorvatska, Brela, Živogošče, Omiš. Dovolená za super ceny, kvalitní služby.

Apartmány v Chorvatsku

chorvatsko, apartmány, ubytování – Ubytování v apartmánech Dueto v městečku Tisno (Severní Dalmácie, Chorvatsko). Apartmány na pobřeží chorvatského moře, pro 2-5 osob, 10 min. na pláž, parkování u domu. Tisno leží v zátoce mezi pobřežím Chorvatska a ostrovem Murter, mezi chorvatskými Národními parky Krka a Kornati, Šibenik 25 km, Zadar 50 km.

Dovolená a ubytování Farm

apartmán, apartmány, ubytování, ubytování u Tábora – Farma Hejlov u města Tábor umožňuje pobyt v hezkém a tichém prostředí, vhodném pro dovolenou, odpočinek, rybaření, cykloturistiku, jízdu na koni. Vhodné i pro rodiny s malými dětmi. Farma Hejlov u města Tábor umožňuje pobyt v hezkém a tichém prostředí, vhodném pro dovolenou, odpočinek, rybaření, cykloturistiku, jízdu na koni. Vhodné i pro rodiny s malými dětmi.

Načítání trvalo 0.0565 sekund.