+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Riviéra

Klíčová slova: apartmány pri bešeňovej, apartmany na liptove,

E-mail: simcek@stonline.sk

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2011

Popis: Apartmány Riviéra 8 + 12 lôžok, spolu 20 Lôžok, ponúkajú komfortné ubytovanie v dvoch apartmánoch, v samostatnom dome. Každý apartmán má osobitný vchod. Odporúčame pre rodiny s deťmi. LIPTOV PONÚKA ŠIROKÉ MOŽNOSTI LETNEJ TURISTIKY V OKOLÍ APARTMÁNOV. napr. Prosiecka dolina + vodopád , skanzem Vlkolínec, zapísaný v knihe Unessco, Ďemänovská jaskyňa slobody, Demänovská ľadová jaskyňa, Oravský podzámok, Havránok-pradávne sídlo Keltov, hrad Likava, drevený artikulárny kostol vo Svetom Kríži, vodopád Lúčky, CHopok, výstup na Salatín , sliačanské travertíny, ľanovka na Malinô Brdo pri Ružomberku vrelo odporúčame, jazdu na koni atď...

Web: www.apartmanyriviera.sk

Další související informace

Apartmány Wendy v Jedovnici

Apartmány Wendy,ubytování v – Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaných apartmánych různé velikosti. Ceny od 250,-Kč/os den (ve třípokojovém apartmánu obsazeném 6ti osobami) Penzion Wendy Vám nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných a zařízených apartmánech s výhledem na rybník Olšovec. U nás si můžete si vybrat ze čtyř apartmánů různé velikosti, všechny jsou vybaveny kuchyňským koutem, sociálním zařízením, televizí a lednicí.

APARTMÁNY U Semushki v Perninku

APARTMÁNY U Semushki,ubytování v – Apartmány „U Semushki" se nachází na hlavní třídě lázeňského městečka Pernink v Krušných horách.Nabízí ubytování v pohodlné a domácí atmosféře v nově zrenovovaných 3 velkých bytech. Každý byt má svoje patro, proto je možné přijet s více přáteli.Na požádání je možné ubytovat 4 osoby navíc v každém apartmá, celková kapacita 26 osob. Apartmány jsou vybaveny LCD televizí, SAT, DVD.Kuchyň je vybavena plynovým sporákem s troubou, kuchyňskými přístroji a koupelna je vybavena pračkou, vanou.Stravování vlastní nebo v okolních restauracích. Parkování u budovy penzionu.

Načítání trvalo 0.0557 sekund.