+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Sklep Accommodation v Praze

Klíčová slova: SKLEP accommodation,ubytování v Praze,ubytovani,

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2012

Popis: Zveme Vás do nově zrekonstruovaných, komfortně zařízených apartmánů Sklep v centru Prahy 3. Apartmány se nacházejí v blízkosti centra Prahy. (Václavského náměstí a Hlavního nádraží), které je v dosahu 5 min. pěšky, nebo 2 stanice tramvají. Apartmány se nachází ve třetím a čtvrtém patře činžovního domu s výtahem. Nabízíme možnost pronájmu garáže (v dosahu pěšky) za příplatek 10 EUR za den. .

Web: www.sklep-accommodation.ubytovani-v-praze.com

Další související informace

Hledám pronájem

Hledám pronájem v Kralupech nad Vltavou – Maminka se čtyřmi dětmi hledá pronájem v Kralupech nad Vltavou a okolí do 8000 Kč včetně poplatků bez kauce Velmi spěchá. Telefonní spojení 721 272 401 Za nabídky předem děkuji. jsme bezproblémový.

Aktuální hotel Jalta

Hotel Jalta, ubytování v Praze, ubytování Jalta – Hotel Jalta Praha je centrální ubytování v Praze na Václavském náměstí. Hotel Jalta, aktuální nabídka ubytování v Praze, ubytování hotel Jalta, levné ubytování Praha, online rezervace hotelu Jalta Praha

Turecko-exotická dovolená

Turecko, dovolená v Turecku, letenky do Turecka – Pokud toužíte po exotické dovolené, kde čas strávený u moře můžete střídat s návštěvou skvostných historických památek, vydejte se do kouzelného Turecka. Základní informace o dovolené v zemi získáte na našich stránkách.

Načítání trvalo 0.0527 sekund.