+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány SPORT

Klíčová slova: kontakty,apartmány,sport,ubytování,krkonoše

E-mail: info@apartmany-krkonose.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. kv?tna 2010

Popis: Apartmány SPORT nabízejí všem návštěvníkům českých nejvyšších hor Krkonoš kvalitní ubytováníve zcela nových apartmánech přímo v centru Rokytnice nad Jizerou. Apartmány jsou vybavené LCD televizí, kuchyňským koutem, koupelnou s WC, internetovým připojením a podzemní parkování zdarma.

Web: www.apartmany-sport.cz

Další související informace

Apartmány Chorvatsko

Chorvatsko,dovolená,ubytování,apartmány,moře – Ubytování v apartmánech blízko moře,vhodná dovolená pro rodiny s dětmi,delegát v každém letovisku.Možnost půjčení našich motorových člunů,klidná letoviska i rušné destinace.Apartmány 10m - 100m od moře.

Hotel Martin a Hotel Kristýna ve Špindlerově Mlýně

hotel,Špindlerův Mlýn,komplex,ubytování,Krkonoše – Hotel Kristýna a Martin tvoří jeden hotelový komplex, který leží v malebném údolí Svatého Petra. O zvukovou kulisu se stará Dolský potok. Ubytování pro Vás bude nezapomenutelným zážitkem. Při pohledu z balkonu nebo okna můžete spatřit krásně upravený park hotelu Kristýna, který můžete použít k odpočinku.

Villa Révová v Praze

Villa Révová,ubytování v Praze,ubytovani,Praha, – Penzion Villa Révová je situován v klidné vilové části Strašnic na Praze v místě, odkud je snadné a rychlé spojení městskou dopravou do centra na Václavské náměstí a Staré Město. Penzion odpovídající svou kvalitou a zařízením kategorii "3 *** plus" Vás přivítá jako oáza klidu a luxusu s velmi přátelským personálem. Ubytování Vám nabízíme v 8 příjemně prostorově řešených pokojích a 2 nadstandardních apartmánech. Parkování je možné na vlastním pozemku nebo v kryté garáži.

Načítání trvalo 0.0664 sekund.