+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány v centru Pece p

Klíčová slova: ubytování

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2009

Popis: Ubytování v centru Pece pod Sněžkou v srdci Krkonoš, v komfortních apartmánech - celé východní Krkonoše s jejich kouzelnou přírodou, lyžařskými areály a sportovními příležitostmi budete mít na dosah. Všechy sportovní příležitosti Pece pod Sněžkou máte na dosah. Ubytování je přitom za velmi příznivou cenu.

Web: www.ubytovani-pec-pod-snezkou-krkonose.cz

Další související informace

Penzion La Rosa

ubytování frýdek-místek, penzion frýdek-místek – Penzion La Rosa nabízí komfortní ubytování v historické části města Frýdek-Místek. K pohodlnému ubytování zde slouží dva apartmány s terasou a výhledem na Beskydy a dále také 5 jednolůžkových a 5 dvojlůžkových pokojů. Součásti penzionu je restaurace s výběrem výborných jídel české i zahraniční kuchyně.

Skaritz Hotel Residence v Bratislavě

Ubytování Slovensko hotel rezervace ceník – Skaritz Hotel & Residence, nenapodobiteľný hotel a apartmánový dom s dušou Starého Mesta, unikátny, romantický a veľkorysý. Info o hoteli Otvorený v júli 2008 600 rokov stará budova 3 poschodia, 11 dvojlôžkových izieb, 3 suity, 6 apartmánov Kategória – 4 hviezdičky Cudzie jazyky: angličtina, nemčina, čeština Skaritz Hotel & Residence, Bratislava Michalská 4 811 03 Bratislava Slovensko

Noční život v Las Vegas

Las Vegas, dovolená Las Vegas, ubytování Las Vegas – Řekne-li se Las Vegas, vybaví se každému hlavně obrovské město hazardních her, rychlých sňatků a přepychových hotelů. Las Vegas je velmi zvláštním městem. Základní informace o pobytu v tomto městě naleznete na našich stránkách.

Načítání trvalo 0.1016 sekund.