+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány v centru Pece p

Klíčová slova: ubytování

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2009

Popis: Ubytování v centru Pece pod Sněžkou v srdci Krkonoš, v komfortních apartmánech - celé východní Krkonoše s jejich kouzelnou přírodou, lyžařskými areály a sportovními příležitostmi budete mít na dosah. Všechy sportovní příležitosti Pece pod Sněžkou máte na dosah. Ubytování je přitom za velmi příznivou cenu.

Web: www.ubytovani-pec-pod-snezkou-krkonose.cz

Další související informace

Levné letenky Oslo

letenky, letenka, Oslo, Praha, ubytování – Oslo je hlavním městem Norska a je také největším městem této významné severské země. Kromě toho, že je Oslo hlavním městem Norska, je také v pozici hlavního města kraje Akershus a Oslo. V Centru Osla na turisty čeká mnoho zajímavých historických památek a míst, a tak se zde ani po několika dnech nebudete nudit. Kupte si u nás tedy letenky do Osla a leťte tam letadlem, protože je to nejvýhodnější. Letadlo vám navíc může na takto dlouhé cestě nabidnout mnoho výhod.

Penzion Eden

Penzion Eden, penzion, ubytovani – Penzion Eden se nachází ve spodní části města Znojma a na břehu řeky Dyje, směrem na Vídeň a bývalé hraniční přechody Hatě a Hnanice.Hostům je k dispozici venkovní bazén, letní zahrádka s barem, vnitřní bar s jídelnou, parkoviště,úschovna pro kola a motocykly . V objektu je možné pořádat středně velké akce - semináře, rodinné či firemní oslavy. Na přání zajistíme i opékání selete. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Horská chata U Sněhuláka

Horská chata U Sněhuláka, penzion, ubytovani – Při rekonstrukci našeho penzionu jsme kladli důraz především na šumavskou tradici, proto je každý pokoj laděn do své barvy a má ve výbavě historickou skříň. Večer ulehnete do pravého českého kanafasu. Horská chata U Sněhuláka má přízemí a podkroví – v přízemí na vás čekají 3 pokoje, dále pak tu máme společnou kuchyňku a společenskou místnost.

Načítání trvalo 0.0580 sekund.