+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Všemina

Klíčová slova: apartmán prodej, prodej horské apartmány,

E-mail: info@apartmanyvsemina.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. b?ezna 2011

Popis: Nově vybudované apartmány pro trvalé i rekreační bydlení leží v horském prostředí Hostýnských a Vizovických vrchů v malebném údolí s jezerem, pouhých 15 minut jízdy autem od krajského města Zlín.

Web: www.apartmanyvsemina.cz

Další související informace

Pozemek na prodej

Pozemek na prodej, prodej pozemku, – Nabízíme k prodeji stavební pozemek v lokalitě obci Líšno o výměře 3 890 m2. Obec se nachází 2 km od Bystřice u Benešova, 5 km od Benešova u Prahy a 45 km od Prahy. Nabídka prodeje pozemku přímo od majitele, bez účasti RK.

Hračky pro malé i velké

eshop, obchod, prodej, rc modely, rc auta, rc vrtu – Hračky pro malé i velké, rc modely a náhradní díly. Auta, tanky, letadla, lodě, vše radiem řízené. Eshop i kamenná prodejna.

Byty na prodej

Byty na prodej, prodej bytů, prodám byt – Cílem je usnadnit klientům realitních společností a zájemcům o byty, jejich koupi a nebo prodej jednoduché nalezení bytů na prodej a ke koupi ve vyhledávačích a katalozích na celosvětové síti internet a rovněž pohodlný způsob, kterým každý zájemce může realizovat prodej svého bytu. Totiž svěřit ji profesionálům v oboru, kterým jsou právě provozovatelé těchto a desítek dalších internetových realitních webů

Načítání trvalo 0.0518 sekund.