+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány ZEA

Klíčová slova: ubytovanie, apartmány, Vysoké Tatry

E-mail: info@apartmanyzea.sk

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2011

Popis: Ubytovanie v apartmánoch v Tatranskej Lomnici, v srdci Vysokých Tatier. Zea Vám ponúka ubytovanie v moderne zariadených apartmánoch s dobre vybavenou kuchyňou, rozšíreným obytným priestorom, spálňou, kúpelňou so sprchovým kútom a WC, TV a SAT.

Web: www.apartmanyzea.sk

Další související informace

Ubytování a rekreace v ap

cestování, turistika, apartmány, investice, stavby – Výhody a nevýhody ubytování na horách či v centru. Srovnání a porovnání zda je horský apartmán dobrou investicí. Turistické tipy na výlet, porovnání a popis různých staveb zajímavých nejen pro turisty.

Murter, Tisno Chorvatsko

murter, tisno, chorvatsko, ubytování, apartmány – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou na ostrově Murter. Tohle jedinečné souostroví ostrovů a hřebenů Chorvatského národního parku přírody je pravým rájem pro plavbu a rybolov. K dispozici jsou apartmány, pokoje, hotely, mariny i kempy.

Bol, Brač, Chorvatsko

bol, brač, chorvatsko, ubytování, apartmány, hotel – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou na ostrově Brač. Město Bol je jednou z perel Chorvatska. Chráněná pláž Zlatni rat, už roky láká hlavne milovníky windsurfingu. Rezervujte si apartmán nebo pokoj přímo u moře a za přijatelnou cenu.

Načítání trvalo 0.3327 sekund.