+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány ZEA

Klíčová slova: ubytovanie, apartmány, Vysoké Tatry

E-mail: info@apartmanyzea.sk

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2011

Popis: Ubytovanie v apartmánoch v Tatranskej Lomnici, v srdci Vysokých Tatier. Zea Vám ponúka ubytovanie v moderne zariadených apartmánoch s dobre vybavenou kuchyňou, rozšíreným obytným priestorom, spálňou, kúpelňou so sprchovým kútom a WC, TV a SAT.

Web: www.apartmanyzea.sk

Další související informace

Vodice, Chorvatsko

vodice, chorvatsko, ubytování, apartmány, hotel – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou v okolí městečka Vodice. Oblázkové a písečné pláže, četné restaurace, bary a žívý noční život. Rezervujte si apartmán nebo pokoj přímo u moře a za přijatelnou cenu.

Split, Chorvatsko

split, chorvatsko, ubytování, apartmány, hotel – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou na Splitské riviére. Město je kombinací historických památek, divadel, kin, restaurací, nákupních center a mnohých nočních klubú. Rezervujte si apartmán nebo pokoj přímo u moře a za přijatelnou cenu.

Pag, Novalja, Chorvatsko

pag, novalja, chorvatsko, ubytování, apartmány – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou na ostrově Pag. Umístěno ve veliké zátoce s dvaceti kilometry oblázkových a písečných pláží, město Pag nabízí 4 hotely a mnohé soukromé apartmány a pokoje a má vše potřebné pro dovolenou snů.

Načítání trvalo 0.3052 sekund.