+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartment Milenium v Liberci

Klíčová slova: Apartment Milenium,ubytování v Liberci

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2012

Popis: Apartment Milenium se nachází v Liberci a je situován v klidné části samotného centra města. Celková kapacita Apartmentu Milenium v Liberci je 16 lůžek. Každý apartmán má samostatný vchod. Každý apartmán je vybaven koupelnou se sprchovým koutem, WC, plně vybavenou kuchyní, televizí a připojením k internetu. Apartment Milenium restaurace nabízí ke stravování hostům využít restauraci, která je otevřena denně od 11:00 do 23:00. K dispozici půjčovna elektrokol.

Web: www.apartment-milenium-v-liberci.raj-ubytovani.info

Další související informace

apartmá/penzion Vila Alena v Malé Úpě

apartmá/penzion Vila Alena ,ubytování v Malé – Rodinný apartma/pension Vila Alena se nachází v klidném prostředí východních Krkonoš v nejvýše položené obci Horní Malá Úpa .Každý pokoj je vybaven BTV + SAT a má své nově vybudované sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Apartma/penzion Vila Alena je dvoupodlažní objekt. Na každém podlaží je zrekonstruováný, plně vybavený kuchyňský kout. Mimo vlastního stravování nabízíme hostů možnost polopenze nebo objednání pouze snídaně. Parkování v letní sezóně přímo u pensionu, v zimním období (cca 100 m) na střeženém parkovišti.

Podzimní Idylka v Jablonci nad Nisou

Podzimní Idylka ,ubytování v Jablonci nad – Nachází se v klidné části města Jablonec nad Nisou, ideální pro rodiny s dětmi. V přízemí koupelna vybavená WC, umyvadlem, sprchovým koutem, obývacím pokojem s kuchyňským koutem (dvouplotýnkový el. sporákem, lednička, včetně základního vybavení pro 6 osob), rozkládácí pohovkou, digitální TV + SAT, bezdrátový internet BEZ POPLATKU. V patře je pak k dispozici ložnice se čtyřmi lůžky. Možnost parkování a venkovního posezení. Po dohodě možnost ubytování s domácími zvířaty.

Apartment Soukenická 44 v Českém Krumlově

Apartment Soukenická 44 ,ubytování v Českém – Apartment Soukenická 44 v Soukenické ulici se nachází v historickém centru Českého Krumlova v domě gotického původu.Apartment Soukenická nabízí ubytování ve dvou apartmánech pro 2 - 5 osob a 2 - 3 osob. Oba dva apartmány jsou vybaveny vlastní kuchyní a koupelnou. Apartment Soukenická se nachází přímo v historickém centru, na pěší zóně, což umožňuje poznat Český Krumlov přímo ze středu. Nejbližší parkoviště se nachází ve vzdálenosti 200 metrů - Jelení zahrada.

Načítání trvalo 0.0782 sekund.