+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartment Soukenická 44 v Českém Krumlově

Klíčová slova: Apartment Soukenická 44 ,ubytování v Českém

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervna 2012

Popis: Apartment Soukenická 44 v Soukenické ulici se nachází v historickém centru Českého Krumlova v domě gotického původu.Apartment Soukenická nabízí ubytování ve dvou apartmánech pro 2 - 5 osob a 2 - 3 osob. Oba dva apartmány jsou vybaveny vlastní kuchyní a koupelnou. Apartment Soukenická se nachází přímo v historickém centru, na pěší zóně, což umožňuje poznat Český Krumlov přímo ze středu. Nejbližší parkoviště se nachází ve vzdálenosti 200 metrů - Jelení zahrada.

Web: www.apartment-soukenicka-44-v-ceskem-krumlove.ubytovani-v-jiznich-cechach.com

Další související informace

Hotel GOLD v Českém Krumlově

Hotel GOLD ,ubytování v Českém – Hotel Gold se nachází blízko historického centra snad nejznámějšího jihočeského města Krumlov. Hotel se nachází blízko historického centra snad nejznámějšího jihočeského města Krumlov. Po povodních v roce 2002 prošel rozsáhlou rekonstrukcí a jeho interiéry jsou nově vybaveny. Hotel nabízí ubytování v 27 stylových pokojích. Celková kapacita hotelu je 58 lůžek. Dále hotel Gold nabízí vlastní, kamerou střežené parkoviště. K našemu hotelu patří také stylová restaurace a kapacitě 60 míst.

Penzion Harmonny v Českém Krumlově

Penzion Harmonny,ubytování v Českém – Penzion Harmonny se nachází v Českém Krumlově a nabízí celoroční ubytování v soukromí na jednom z nejklidnějších míst.Penzion nabízí k ubytování dvojlůžkové pokoje s možností přistýlky, které mají vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem, možnost bezdrátového připojení k Internetu. Celý penzion je nekuřácký.Penzion Harmonny nabízí stravování vlastní, které si můžete připravit v zařízené kuchyňce, nebo si můžete zajít na jídlo do restaurace v okolí .Penzion nabízí tyto služby: domácí mazlíčci jsou vítáni. Pro cyklisty je k dispozici úschovna kol, která je zdarma. Snídaně je podávaná bufetovým způsobem. Penzion vlastní parkoviště, které je pro ubytované hosty zdarma.

Hotel Seneca v Českém Krumlově

Hotel Seneca,ubytování v Českém – Hotel Seneca,který je po celkové rekonstrukci domu, se nachází v budově ze 16. století v historickém jádru města Český Krumlov.Luxusní hotel má k dispozici celkem 9 pokojů, z toho je jeden jednolůžkový, sedm dvoulůžkových a jeden apartmán. Jeden hotelový pokoj patří do kategorie Nadstandart. Součástí každého vkusně a komfortně vybaveného pokoje je , televizor se satelitním příjmem, telefon, minibar a samozřejmostí je vlastní sociální zařízení.Nedílnou součástí hotelu je společná jídelna určená pro snídaně, které se podávají formou bohatého bufetu. Domácím mazlíčkům jsou dveře otevřeny, v celé budově je možnost připojení na internet Wifi. Budova hotelu je nekuřácká. Parkovací kartu vydává recepce hotelu.

Načítání trvalo 0.2931 sekund.