+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartment Soukenická 44 v Českém Krumlově

Klíčová slova: Apartment Soukenická 44 ,ubytování v Českém

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervna 2012

Popis: Apartment Soukenická 44 v Soukenické ulici se nachází v historickém centru Českého Krumlova v domě gotického původu.Apartment Soukenická nabízí ubytování ve dvou apartmánech pro 2 - 5 osob a 2 - 3 osob. Oba dva apartmány jsou vybaveny vlastní kuchyní a koupelnou. Apartment Soukenická se nachází přímo v historickém centru, na pěší zóně, což umožňuje poznat Český Krumlov přímo ze středu. Nejbližší parkoviště se nachází ve vzdálenosti 200 metrů - Jelení zahrada.

Web: www.apartment-soukenicka-44-v-ceskem-krumlove.ubytovani-v-jiznich-cechach.com

Další související informace

Penzion KRUMLOV v Českém Krumlově

Penzion KRUMLOV ,ubytování v Českém – Nově postavený penzion Krumlov se nachází ve městě Krumlov v tiché vilové čtvrti nedaleko centra. Nově postavený penzion Krumlov se nachází ve městě Krumlov v tiché vilové čtvrti nedaleko centra. Penzion Krumlov nabízí ubytování v dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, které jsou vybaveny LCD televizí a koupelnou s WC. K dispozici je zde také společenská místnost.Dále je zde také bar, lednice na nápoje a vinotéka s bohatým výběrem českých vín. Ze společenské místnosti je přímý vstup na venkovní krytou terasu, kterou je možno využít v letních měsících.

PENZION ATHANOR v Českém Krumlově

PENZION ATHANOR ,ubytování v Českém – Naše ubytování se nachází na malebném náměstíčku jen 300 metrů od historického náměstí Českého Krumlova.Ubytování Český Krumlov disponuje 2 luxusními apartmány a 3 pokoji při celkové kapacitě 10 lůžek s možností 2 pevných a 2 mobilních přistýlek.Apartmány jsou vybaveny moderní kuchyní s veškerým příslušenstvím. Samozřejmostí jsou LCD televize, satelit, připojení k internetu, minibar a klimatizace v půdních pokojích. Apartmán č. 1 a pokoj č. 4 disponují masážní vanou. Součástí koupelny apartmánu č. 2 je sauna, která je bezplatně k dispozici hostům v apartmánu. Zahrada s posezením, renesanční sklep s vinotékou a krbem.

Ubytování Zámecké Schody v Českém Krumlově

Ubytování Zámecké Schody ,ubytování v Českém – Ubytovací zařízení Zámecké Schody se nachází v Českém Krumlově v centru města, přímo pod zámkem. Pension nabízí ubytování v jedno až třílůžkových pokojích. Pokoje jsou komfortně vybaveny a nechybí vlastní koupelna se sprchovým koutem, WC, televizí se satelitním příjmem, lednička a minibar. Náročnější hosté také ocení žehličku, fén, ventilátor, překapávač, varnou konvici, termosku, mikrovlnnou troubu, deštníky. Domácí mazlíčci jsou vítáni. Ubytování Zámecké Schody nabízí starvování vlastní, které si můžete připravit v zařízené kuchyňce a nebo můžete vyrazit do nějaké restaurace v okolí.Parkování je možno zajistit v blízkosti ubytovacího zařízení za poplatek.

Načítání trvalo 0.3155 sekund.