+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

apartments sedlak v Blansku

Klíčová slova: apartments sedlak ,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 31. ??jna 2012

Popis: Apartments Sedlák se nachází v Blansku v klidném téměř venkovském prostředí v rekreační a oddychové zóně města Blanska. Apartments Sedlák nabízí k ubytování sedm moderně vybavených stylových apartmánů různé velikosti. Všechny apartmány mají vlastní plně vybavenou kuchyni s jídelnou, ložnice jsou velice prostorné s přímým napojením na vlastní koupelnu a WC. Některé apartmány mají také velké společenské obývací pokoje. K vybavení náleží také kabelová televize se satelitními programy.Apartments Sedlák nabízí vlastní stravování, každý apartmán má vybavenou kuchyňku. Nebo si můžete dojít do některé restaurace v okolí.Pohodlné a příjemné ubytování, parkování u objektu.

Web: www.apartments-sedlak-v-blansku.ubytovani-cr.net

Další související informace

Hotel Memorial v Terezíně

Hotel Memorial ,ubytování v – Interiéry hotelu Vás vtáhnout do historie dávno minulé, zároveň však poskytnou luxusní zázemí i nejnáročnějším klientům.Hotel má připraveno 1 prezidentské apartmá a 1 královské apartmá , 2 jednolůžkové a 3 dvoulůžkové pokoje a 1 třílůžkový pokoj. Ve všech pokojích hotelu Memorial v Terezíně je přístup na internet, TV/SAT, telefon, minibar.V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Hotelová restaurace Vám nabízí pohoštění formou švédských stolů, banketů či rautů.Parkování je možné na monitorovaném parkovišti přímo před hotelem.

Cristal Palace v Mariánských Lázních

Cristal Palace ,ubytování v Mariánských – Hotel Cristal Palace se nachází v centru města Mariánské Lázně, v blízkosti lázeňských parků a hlavní kolonády se světoznámou Zpívající fontánou. Co Vás u nás čeká? Komfortně vybavené dvoulůžkové pokoje a apartmá, špičková gastronomie (hotelová restaurace s certifikací Czech Specials), léčebné a wellness procedury přímo v hotelu, profesionální a příjemný hotelový team... Přijeďte si odpočinout!

Pálavské Vinohrady v Pavlově

Pálavské Vinohrady ,ubytování v Pavlově – Ubytování se nachází v centrální části obce PavlovJedinečná poloha apartmánů umožňuje výjimečný výhled na zříceninu hradu Děvičky a Mušovské jezero. Apartmány jsou určeny pro dvě, tři nebo čtyři osoby. Každý z nich je vybavený vlastním sociálním zařízením s koupelnou. Pro teplé večery je k dispozici venkovní posezení na balkonech. Apartmány jsou vhodné pro rodinné dovolené s dětmi a přáteli.Jedinečná poloha apartmánů umožňuje výjimečný výhled na zříceninu hradu Děvičky a Mušovské jezero.

Načítání trvalo 0.0684 sekund.