+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aquadino - jachty a lodě

Klíčová slova: Chorvatsku, dovolená na jachtě, dovolena more

E-mail: petr.soukup@miton.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2008

Popis: Nabízíme kompletní zajištění Vaší dovolené na jachtě v krásných destinacích středomoří. Zajistíme loď pro Vás a Vaše přátelé, dopravu, pojištění a zkušeného kapitána s možností kapitánských kurzů. Pro náročnější z Vás nabízíme potápěčské kurzy a sportovní jachting. Nebo s námi můžete netradičně pojmout výuku anglického jazyka. Řídíme se heslem ani korunu navíc. Dovolená s námi Vás nevyjde na víc než obdobná dovolená v apartmánu.

Web: www.aquadino.cz

Další související informace

Dovolena Levně 2010

dovolena 2010,levná dovolena,dovolena u moře 2010 – Zřejmě každý si přeje svoji letní dovolenou u moře v roce 2010 strávit na prosluněné pláži, nebo poblíž hotelového bazénu. Každý by si přál mít 5ti hvězdičkový hotel, all inclusive a další luxusní speciality.

Dovolená u moře 2013 .inf

dovolená u moře 2013,dovolená u moře – Váš průvodce po dovolené u moře 2013 nabízí turistické informace, vyhledávání zájezdů, financování dovolené, předpověď počasí v jednotlivých destinacích a další zajímavé informace.Náše server Vám nabízí veškeré informace k dovolené u moře 2013.

Aaa Coala Travel

chorvatsko, more , pokoje , apartmany, dovolena – Stranka s nabidkou ubytovani v Chorvatsku u more Stredni Dalmacie riviera Trogir . Veliky vyber rezervujte jiz dnes vase ubytovani. Sportovni a kulturni vyziti. Rezervace primo v Chorvatsku vyhodne ceny. Navstivte nase mmisto a presvedcte se sami.

Načítání trvalo 0.0972 sekund.