+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

areál Ondrášův dvůr

Klíčová slova: ondrasuv dvur, ondrášův dvůr, rekreační areál

E-mail: ondrasuv@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2009

Popis: Rekreační areál Ondrášův dvůr je umístěn v jedné z jeho nejkrásnějších částí Beskyd, v kouzelném údolí obce Bílá. Nabízí ubytování v chatkách s vlastním sociálním zařízením, sportovním, dětským areálem, saunou a bazénem.

Web: www.ondrasuvdvur.cz/

Další související informace

Areál Hospůdky u SURFu

Areál Hospůdky u SURFu, ubytování, penzion – Celý areál Hospůdky u SURFu je proslulý svými hudebními večery s interpreti hudebního vydavatelství SURF Eva a Vašek. Viz. Hudební večery Na které jezdí nejenom hosté z blízkého a vzdáleného okolí, ale i z odlehlých míst naší republiky. Svoji návštěvu Hospůdky spojují s prohlídkou Moravského krasu a okolí. V naší hospůdce je možnost si zatancovat i na jiné druhy a žánry hudby. Bližší informace dostanete na adrese vydavatelství.

Hotel Kazdův Dvůr

Hotel Kazdův Dvůr, hotel, ubytovani – Spa Wellness hotel Kazdův Dvůr se nachází v přímé blízkosti Františkových Lázní nedaleko přírodního unikátu SOOS, v pohádkovém prostředí Krušných Hor malebné vesničky Vonšov u Skalné. Tento čtyřhvězdičkový moderní komplex nabízí svým klientům ničím nerušený odpočinek a celkovou relaxaci. Svým klientům nabízí bohatý wellness program a širokou nabídku sportovního vyžití.

Načítání trvalo 0.0720 sekund.