+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

areál Ondrášův dvůr

Klíčová slova: ondrasuv dvur, ondrášův dvůr, rekreační areál

E-mail: ondrasuv@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2009

Popis: Rekreační areál Ondrášův dvůr je umístěn v jedné z jeho nejkrásnějších částí Beskyd, v kouzelném údolí obce Bílá. Nabízí ubytování v chatkách s vlastním sociálním zařízením, sportovním, dětským areálem, saunou a bazénem.

Web: www.ondrasuvdvur.cz/

Další související informace

Duchonka Land Silvester

silvester, stretavky, areál Duchonka Land – Silvestrovské oslavy na Duchonke sa tradične nesú v duchu zábavy a dobrej nálady. Silvestrovská party je pripravená podľa Vášho priania. Silvestrovské pobyty u nás majú čarovnú atmosféru, ktorú dopĺňa výzdoba a program. Naša práca nás baví, postaráme sa Vám o príjemné spomienky na Silvester na Duchonke . Veríme, že niekoľko nasledujúcich fotografií zo Silvestra 2008 a 2009 aj na Vás vdýchne príjemnou atmosférou výbornej zábavy.

Schaumannův Dvůr

Schaumannův Dvůr, ubytovani, penzion – Penzion nabízí své celoroční služby ve 13 pokojích s celkovou kapacitou 42 míst včetně přistýlek. Ubytování je možné ve dvou až čtyřlůžkových pokojích nebo v rodinném pokoji s kapacitou až šest osob. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s koupelnou (9 pokojů se sprchovým koutem, 2 pokoje s vanou a 2 pokoje s vířivou masážní vanou).

Hotel Kazdův Dvůr

Hotel Kazdův Dvůr, hotel, ubytovani – Spa Wellness hotel Kazdův Dvůr se nachází v přímé blízkosti Františkových Lázní nedaleko přírodního unikátu SOOS, v pohádkovém prostředí Krušných Hor malebné vesničky Vonšov u Skalné. Tento čtyřhvězdičkový moderní komplex nabízí svým klientům ničím nerušený odpočinek a celkovou relaxaci. Svým klientům nabízí bohatý wellness program a širokou nabídku sportovního vyžití.

Načítání trvalo 3.0611 sekund.