+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Areál Přístav ve Frýdku-Místku

Klíčová slova: Areál

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervence 2012

Popis: Areál přístav ve Frýdku Místku se nachází přímo na břehu Žermanické přehrady. Areál je tvořen dvěma pensiony - Bessy a Monti. V Areálu přístav v pensionu Bessy i Monti najdete prakticky a útulně vybavené dvou až čtyřlůžkové pokoje a studia s vlastním sociálním zařízením a televizí. Prostorná studia navíc obsahují vybavenou kuchyňku. Některé pokoje čekají na rekonstrukci a nemají vlastní sociální zařízení. Pobyt na těchto pokojích je se slevou.Ubytovaní hosté si sami volí typ pobytu - bez stravy nebo polopenze.V Areálu přístav najdete areál vodních sportů, bowling, saunu, hernu s kulečníky, tenisový kurt, hřiště pro plážový volejbal, dětský koutek a další sportoviště a služby.

Web: www.penzion-areal-pristav-ve-frydku-mistku.fajn-ubytovani.eu

Další související informace

Kočárky

Kočárky - prodej – Kočárky - prodej Kočárky - prodej Kočárky - prodej Kočárky - prodej Kočárky - prodej Kočárky - prodej Kočárky - prodej Kočárky - prodej Kočárky - prodej Kočárky - prodej Kočárky - prodej Kočárky - prodej Kočárky - prodej

Klub Občanská plovárna

Bankety, Svatební oslavy, Svatební obřad, Firemní – Klub Občanská plovárna nabízí pro Vaše: Kulturní akce, Oslavy, Semináře, Firemní akce, Společenské akce, Zahradní párty. Bankety, Svatební oslavy, Svatební obřad, Firemní školení, Pronájem sálu, Rauty.

Načítání trvalo 0.0651 sekund.