+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Areál rekreace a sportu

Klíčová slova: Klínovec, Neklid. Jáchymov, lázně, ubytování

E-mail: podlanovkou@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2010

Popis: Celoročně vás zveme do našeho penzionu umístěného v krásném prostředí českých hor poblíž Jáchymova. Příjemné prostředí našeho penzionu a krásný čistý vzduch jistě oceníte v každé roční době. Areál rekreace a sportu POD LANOVKOU se nachází v krásné, klidné přírodě na jižním úpatí Klínovce u břehu Klínoveckého potoka. Nabízíme Vám 12 pokojů se 2-4 lůžky. Čtyři pokoje s vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout), zbývajících 8 pokojů lze využít jako 4 apartmány s odděleným WC a koupelnou v předsíni nebo jako samostatné pokoje.

Web: www.podlanovkou.cz

Další související informace

HOTEL SMETANA, KARLOVY VA

lázeňský hotel, Karlovy Vary, ubytování, lázně,spa – Čtyřhvězdičkový lázeňský hotel v Karlových Varech nabízí ubytování v klidném prostředí prvorepublikové vily se zahradou, lázeňské procedury pod dohledem odborného lekáře, restauraci s možností dietní stravy a kavárnu. Samozřejmostí je i aktualizovaná nabídka akčních nabídek, komplexních balíčků a prodej dárkových poukazů, které můžete využít během celého roku.

Romantické víkendové poby

pobyt, ubytování, dárek, lázně, hotely – Hledáte dárek k výročí, narozeninám, partnerovi? Hotely a lázně Vám rádi vystaví krásný dárkový poukaz, který se hodí pro každého, v jakémkoliv věku.Vybírejte z aktuální nabídky last minute pobytů .Víkendové pobyty jsou nový trend a stále oblíbenější v nabídce wellness hotelů a lázní v České republice.

Načítání trvalo 0.3375 sekund.