+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Art hotel Royal Golf v Karlových Varech

Klíčová slova: Art hotel Royal Golf,ubytování v Karlových

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervna 2012

Popis: Hotel se nachází v malebném údolí říčky Teplé uprostřed nádherného parku sousedícího s profesionálním osmnáctijamkovým golfovým hřištěm, nedaleko lázeňského centra Karlových Varů. Jednotlivé pokoje jsou tak rozděleny do několika kategorií, které uspokojí rozdílné požadavky hostů. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem, trezorem, plazmovou televizí se satelitním příjmem, telefonem, WIFI zdarma, koupelnou a WC. Některé pokoje mají vlastní balkon.Art Hotel Royal Golf nabízí starvování v hotelové restauraci s barem klubového stylu, která je situována v hlavní budově.

Web: www.art-hotel-royal-golf-v-karlovych-varech.ubytovani-v-laznich.com

Další související informace

Miura hotel v Čeladné

Miura hotel ,ubytování v Čeladné – Hotel MIURA se nachází na okraji Čeladné, přímo na mistrovském golfovém hřišti.Designový 4+ First Class Hotel Miura nabízí nečekané spojení DESIGNU GOLFU SPA UMĚNÍ a přírody v srdci Beskyd - v Čeladné.VYBAVENÍ HOTELU: restaurace s kavárnou, MIURA Spa, parkoviště , konferenční sály, 2 x 18 jamkové mistrovské hřiště, kde se koná PGA. Designový hotel MIURA nabízí ubytování ve 39 pokojích a 4 Junior Suitech a MIURA Suitu. Hotel je zároveň i galerií moderního umění, setkáte se zde se jmény Andy Warhol, David Černý, Petr Pastrňák, Cragg, Armleder nebo Moore.

Hotel Alfred v Karlových Varech

Hotel Alfred,ubytování v Karlových – Hotel se nachází v obchodním centru města Karlovy Vary. Hotel Alfred – nově zrekonstruovaný hotel s kapacitou 33 lůžek s tichou, téměř rodinnou atmosférou.Hotel Alfred má pro Vás připraveny nadstandardně vybavené pokoje, příjemnou kavárnu, která je vhodná i pro firemní akce.V rámci celého hotelu je Vám k dispozici WiFi připojení k internetu a to zcela zdarma.K parkování můžete v rámci svého pobytu využít bezplatných veřejných parkovacích míst před hotelem či v jeho blízkém okolí.Pro Váši relaxaci je každý den k dispozici suchá sauna, pára, solárium či možnost uvolňující masáže.

Royal Court Boutique Hotel and Spa v Praze

Royal Court Boutique Hotel and Spa,ubytování v – Royal Court Boutique Hotel and Spa nacházející se v blízkosti historického centra Prahy.Výborný zážitek pro naše hosty přinesou vysoce pohodlné matrace v kombinaci s moderními masážními sprchy a vyhřívanou podlahou v koupelně. Pokoje jsou vybaveny velkým TV a internetem. Domací zvířata do 5 kg jsou povolena. Vybavení a design hotelu splňují nejnovější požadavky. Budova s výtahem je vybavená zařízením pro snadný přístup vozíčkářů.V přízemí se nachází kuchyň a restaurace.V celém hotelu je k dispozici vysokorychlostní Internet jako bezdrátové nebo kabelové připojení.Royal Court Boutique Hotel and Spa nabízí široký výběr jídel a občerstvení na snídani.

Načítání trvalo 3.4973 sekund.