+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Astoria v Jáchymově

Klíčová slova: Astoria,ubytování v Jáchymově,ubytovani,Jáchymov,

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervence 2012

Popis: Objekt ASTORIA se nachází se přímo v centru lázeňské části města Jáchymova. Lázeňský dům Astoria, který vznikl spojením a rekonstrukcí 3 budov pocházejících z počátku 20. století, poskytuje ubytování v komfortně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 103 lůžek které jsou vybaveny koupelnou s WC, TV se satelitními programy, ledničkou a telefonem. Stravování hostů zajišťuje lázeňský dům Praha, popř. lázeňské sanatorium Curie, vzdálený asi 150 metrů.Parkování je možné na hlídaných parkovištích v areálu lázní.

Web: www.hotel-astoria-v-jachymove.top-ubytovani.eu

Další související informace

Hotel PUK apartmánový dům v Berouně

Hotel PUK ,Beroun,ubytování,ubytovani, – Hotel je určen všem, kteří dávají přednost klidnému a útulnému ubytování s osobitou atmosférou .Originalitou hotelu je pojmenování apartmánů podle olympijských měst, která jsou spojena s úspěchy českého hokeje. Ke zvýšení komfortu jsou na hotelových pokojích relaxační polohovací křesla, každý pokoj disponuje DVD přehrávačem. Filmy jsou ZDARMA !Chloubou je zahrada sevřená dvojicí městských hradeb, která slouží hostům k relaxaci.

Penzion Brno v Brně

Penzion Brno ,ubytování v Brně ,ubytovani,Brno, – Penzion Brno nabízí příjemné ubytování v reprezentativní čtvrti blízko centra nad areálem brněnského výstaviště BVV. Je umístěn mezi vilami a zahradami, což hosté ocení zejména v letní sezóně, kdy mohou využívat solárně vyhřívaný zahradní bazén a venkovní posezení.Pokud hosté přijedou vlastním autem, mohou zaparkovat přímo v zahradě před penzionem. Naši i zahraniční hosté v penzionu kladně hodnotí zejména čistotu, bohatou snídani a ochotu personálu!

Hotel Arte v Brně

Hotel Arte ,ubytování v Brně ,ubytovani,Brno,Arte, – Hotel se nachází přímo v centru Brna v sousedství nejhezčího brněnského parku - Lužánky. Moderní hotel Arte nabízí ubytování v jednom jednolůžkovém pokoji, sedmi dvoulůžkových a pěti třílůžkových pokojích.Každý z pokojů je zařízen stylovým nábytkem a součástí je televizor , připojení k internetu, telefon s přímou volbou, minibar a samozřejmostí každého pokoje je vlastní sociální zařízení ( wc, umyvadlo, sprchový kout ). Objekt je nekuřácký.V přízemí hotelu se nachází restaurace a pizzerie, s nabídkou z široké škály jídel a nápojů za příznivé ceny.

Načítání trvalo 0.0815 sekund.