+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Astoria v Jáchymově

Klíčová slova: Astoria,ubytování v Jáchymově,ubytovani,Jáchymov,

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervence 2012

Popis: Objekt ASTORIA se nachází se přímo v centru lázeňské části města Jáchymova. Lázeňský dům Astoria, který vznikl spojením a rekonstrukcí 3 budov pocházejících z počátku 20. století, poskytuje ubytování v komfortně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 103 lůžek které jsou vybaveny koupelnou s WC, TV se satelitními programy, ledničkou a telefonem. Stravování hostů zajišťuje lázeňský dům Praha, popř. lázeňské sanatorium Curie, vzdálený asi 150 metrů.Parkování je možné na hlídaných parkovištích v areálu lázní.

Web: www.hotel-astoria-v-jachymove.top-ubytovani.eu

Další související informace

Hotel PUK apartmánový dům v Berouně

Hotel PUK ,Beroun,ubytování,ubytovani, – Hotel je určen všem, kteří dávají přednost klidnému a útulnému ubytování s osobitou atmosférou .Originalitou hotelu je pojmenování apartmánů podle olympijských měst, která jsou spojena s úspěchy českého hokeje. Ke zvýšení komfortu jsou na hotelových pokojích relaxační polohovací křesla, každý pokoj disponuje DVD přehrávačem. Filmy jsou ZDARMA !Chloubou je zahrada sevřená dvojicí městských hradeb, která slouží hostům k relaxaci.

Hotel Dvořák v Českých Budějovicích

Hotel Dvořák,ubytování České Budějovice,ubytovani, – Hotel Dvořák České Budějovice disponuje celkem 33 luxusně vybavenými pokoji s 60 pevnými lůžky a 28 přistýlkami. Hotel dále nabízí sekretářské a směnárenské služby. Na přání klientů zajišťujeme vyhlídkové lety,historické rauty, prohlídky města s průvodcem, pronájmy tenisových kurtů, tlumočnické služby apod.

Althanský palác ve Znojmě

Althanský palác,ubytování Znojmo,ubytovani, – Vychutnejte si jedinečnou atmosféru ubytování v luxusním prostředí šlechtického sídla. Nabízíme Vám ubytování ve stylově zařízených pokojích, ve kterých se budete cítit jako na zámku. V našich prostorách byl v dávných dobách ubytován slavný vojevůdce Albrecht z Valdštejna.V naší hotelové restauraci Vám nabízíme speciality české i mezinárodní kuchyně, které jsou výjimečné nejen svou chutí, ale i způsobem servírování.

Načítání trvalo 0.3155 sekund.