+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Astoria v Jáchymově

Klíčová slova: Astoria,ubytování v Jáchymově,ubytovani,Jáchymov,

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervence 2012

Popis: Objekt ASTORIA se nachází se přímo v centru lázeňské části města Jáchymova. Lázeňský dům Astoria, který vznikl spojením a rekonstrukcí 3 budov pocházejících z počátku 20. století, poskytuje ubytování v komfortně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 103 lůžek které jsou vybaveny koupelnou s WC, TV se satelitními programy, ledničkou a telefonem. Stravování hostů zajišťuje lázeňský dům Praha, popř. lázeňské sanatorium Curie, vzdálený asi 150 metrů.Parkování je možné na hlídaných parkovištích v areálu lázní.

Web: www.hotel-astoria-v-jachymove.top-ubytovani.eu

Další související informace

Penzion Stará Pekárna

Ubytování, Šilheřovice, Penzion, Stará pekárna, – Penzion v zámeckém stylu vám nabízí uskutečnění akcí a oslav s příjemným posezením na venkovní zahrádce, či vychutnání lahodného piva v hospůdce s krbem. Výborně se můžete naobědvat v restauraci ve venkovském stylu a následně si vychutnat dobré víno v elegantní sklepní vinárně. K ubytování se nabízí útulné pokoje či apartmány, ve kterých rovněž najdete krásné koupelny s rohovými vanami, v nichž si můžete dopřát romantickou večeři při svíčkách.

S-centrum v Benešově

S-centrum,ubytování v Benešově,ubytovani,Benešov, – V klidném prostředí na okraji města Benešova najdete možnost aktivního odpočinku, relaxace i zábavy. Hotelová část nabízí ubytování v 18 dvoulůžkových, 3 třílůžkových, 2 čtyřlůžkových pokojích a 1 pětilůžkovém pokoji - celkem 58 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastím WC,sprchou, TV, telefonem a připojením na internet. Restaurace Grosso s venkovní terasou nabízí výbornou kuchyni s domácími těstovinami a chlebem, pec na dřevo umožňuje, aby část jídel byla zaměřena na italskou kuchyni.Venkoví bazén zajistí osvěžení během horkého léta.Relaxovat lze v soláriu, finské sauně, vířivce, parní komoře, při masážích.

Hotel Fontána v Brně

Hotel Fontána, ubytování Brno,ubytovani,Brno, – Hotel se nachází v mimořádné lokalitě nedaleko centra města Brna, je vzdálen pouhých deset minut jízdy od brněnského Masarykova okruhu a pro zákazníky se zájmem o veletrhy a výstavy je stejně tak vzdálen jen deset minut jízdy od BVV. Hotel poskytuje celkem 70 lůžek. Všechny pokoje jsou vybavené LCD TV, bezdrátovým připojením Wi-Fi , psacím stolem, toaletou, vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, lednicí a balkónem s výhledem na hladinu Brněnské přehrady.Součástí hotelového komplexu je i restaurace nabízející po celý den kvalitní jídla z české i mezinárodní kuchyně.Parkování ZDARMA je zajištěno na dvou prostorných parkovištích přímo u hotelu, střežené kamerovým systémem.

Načítání trvalo 0.0952 sekund.