+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Atika penzion v Chebu

Klíčová slova: Atika penzion,ubytování v Chebu,ubytovani,Cheb,

Datum vloľení do katalogu: 23. z??? 2012

Popis: Penzion Atika se nachází v Chebu nedaleko historického centra města, v klidném prostředí stranou od rušných dopravních tepen. Penzion nabízí ubytování ve vkusně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Součástí vybavení je i vlastní sociální zařízení a televize se satelitním příjmem.Penzion Atika nabízí příjemné posezení a stravování ve stylové restauraci s krbem, nebo na letní terase. V restaurantu Atika si můžete vychutnat hotová a minutková jídla české i mezinárodní kuchyně.Restaurace je otevřena denně.Ubytování je vhodné pro rodinnou dovolenou, ale i pro služební cesty.

Web: www.atika-penzion-v-chebu.max-ubytovani.eu

Další související informace

Penzion Anna v Chebu

Penzion Anna,ubytování v Chebu,ubytovani,Cheb, – Penzion je umístěn v rodinném domku se zahradou. Parkování je možné na ulici za příplatek 50,-Kč poskytu-jeme garáž. Kola je možné uložit v domě. Dům je v tiché ulici cca 1 km od centra města. Ubytování je ve dvou třílůžkových a jednom dvoulůžkovém pokoji. Dům je vybaven koupelnou, dvěma WC a zařízenou kuchyní s možností vaření. V pokojích je televize a rádio. Cena za ubytování je 350,-Kč za lůžko a den, se snídaní 400,-Kč. . Při hromadném nebo dlou-hodobém pobytu poskytujeme slevu.Penzion má více jak patnáctiletou tradici v ubytovávání.Dbáme na tiché a slušné prostředí.

HOTEL IMOS v Praze

HOTEL IMOS,ubytování v Praze,ubytovani,Praha, – Moderní, čistý hotel rodinného typu Imos se nachází nedaleko výstaviště PVA Letňany a nedaleko největšího obchodní centra v ČR s více než 300 obchody a prostory pro využití volného času (např. Multikino Palace Cinemas Letňany, fitness, krytá hokejová hala, plavecký bazén s tobogánem apod.). Hotel Imos poskytuje ubytování se snídaní v 39 pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem. Klienti mají v hotelové hale možnost využít připojení k internetu. Recepce zajišťuje drobný prodej občerstvení a základních hygienických potřeb. U Hotelu Imos je k dispozici prostorné parkoviště, které je pro ubytované hosty bez poplatku.

Hotel Jaro v Mělníce

Hotel Jaro,ubytování v Mělníce,ubytovani,Mělník, – Hotel Jaro nabízí ubytování v centru královského města Mělník nad soutokem řek Labe a Vltavy. Svou vhodnou polohou, nedávnou renovací a příjemným prostředím se hotel stal přitažlivým pro individuální i organizovanou turistiku, pro firemní klientelu, ale i pro milovníky Kokořínska, Prahy a jejího okolí.Hotel nabízí ubytování v apartmánech a ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky se sociálním příslušenstvím vybaveném vanou či sprchovým koutem, v celkové kapacitě do 30 lůžek. K vybavení pokoje patří TV, telefon a bezplatné Wi-Fi připojení.Hotelový hosté mohou bezplatně využít uzamčené parkoviště.

Načítání trvalo 0.0603 sekund.