+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Atika penzion v Chebu

Klíčová slova: Atika penzion,ubytování v Chebu,ubytovani,Cheb,

Datum vloľení do katalogu: 23. z??? 2012

Popis: Penzion Atika se nachází v Chebu nedaleko historického centra města, v klidném prostředí stranou od rušných dopravních tepen. Penzion nabízí ubytování ve vkusně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Součástí vybavení je i vlastní sociální zařízení a televize se satelitním příjmem.Penzion Atika nabízí příjemné posezení a stravování ve stylové restauraci s krbem, nebo na letní terase. V restaurantu Atika si můžete vychutnat hotová a minutková jídla české i mezinárodní kuchyně.Restaurace je otevřena denně.Ubytování je vhodné pro rodinnou dovolenou, ale i pro služební cesty.

Web: www.atika-penzion-v-chebu.max-ubytovani.eu

Další související informace

Penzion Anna v Chebu

Penzion Anna,ubytování v Chebu,ubytovani,Cheb, – Penzion je umístěn v rodinném domku se zahradou. Parkování je možné na ulici za příplatek 50,-Kč poskytu-jeme garáž. Kola je možné uložit v domě. Dům je v tiché ulici cca 1 km od centra města. Ubytování je ve dvou třílůžkových a jednom dvoulůžkovém pokoji. Dům je vybaven koupelnou, dvěma WC a zařízenou kuchyní s možností vaření. V pokojích je televize a rádio. Cena za ubytování je 350,-Kč za lůžko a den, se snídaní 400,-Kč. . Při hromadném nebo dlou-hodobém pobytu poskytujeme slevu.Penzion má více jak patnáctiletou tradici v ubytovávání.Dbáme na tiché a slušné prostředí.

Villa v Praze

Villa ,ubytování v Praze,ubytovani,Praha, – Ubytování Villa v Praze se nachází v Praze, kde se již několik let natáčí jeden z nejoblíbenějších seriálů televize Nova "Ordinace v růžové zahradě" a budete příjemně překvapeni! Hotel najdete v klidné vilové čtvrti Zahradního města v Praze 10.Ubytování Villa nabízí ubytování ve 32 elegantních, klimatizovaných pokojích, které jsou vybaveny veškerým komfortem televizí se satelitním příjmem, telefonem, trezorem, minibarem, vysoušečem vlasů.Restaurace V Růžové zahradě je součástí hotelu VILLA a poskytuje kulinářské zážitky jak hotelovým hostům, tak klientům ze širokého okolí.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.