+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AtlasCK.cz, katalog CK

Klíčová slova: atlas ck, cestovní kanceláře, dovolená, cestovky,

E-mail: inzerce@atlasck.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ??jna 2013

Popis: Nezávislý katalog cestovních kanceláří. Vyberte si na cestovní kancelář, se kterou pojedete na dovolenou. Hledání dle spokojenosti klientů, destinací, regionů působnosti. Určeno pro cestovní kanceláře i širokou veřejnost hledající ten nejlepší zájezd.

Web: www.atlasck.cz

Další související informace

Hotel Vajgar v Jindřichově Hradci

Hotel Vajgar, Jindřichův Hradec, – Hotel Vajgar nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchovým koutem a WC, TV. Pro nenáročnou klientelu r jsou k dispozici levné pokoje se společným sociálním zařízením na patře.V hotelu Vajgar v Jindřichově Hradci naleznete restauraci o kapacitě 50 míst.

HOTEL VLADAŘ PRAHA v Praze

HOTEL VLADAŘ PRAHA,ubytování v Praze, – Hotel Vladař Praha v Praze je obchodní a secesní hotel, který se nachází v příjemném a klidném prostředí staré Krče, 3 minuty od dálnice Praha-Brno, 6 minut od metra, V každém z pokojů hotelu se nachází vlastní sociální zařízení, televize se satelitním příjmem, bezplatné bezdrátové připojení k internetu, bezpečnostní trezor, minibar a telefon. V hotelu je Vám k dispozici nonstop recepce, lobby bar a pokojový servis nápojů. V kuchyni hotelové restaurace lze ochutnat pokrmy z tradiční staropražské kuchyně a zvěřiny, ale i mezinárodní kuchyně a k dispozici je dále široký výběr ryb.Hotel má vlastní parkoviště a garáž.Hotel nabízí sportovní vyžití v dosahu hotelu jako například fitness, venkovní tenisové kurty, whirpool, golf, krytý bazén, squash, bowling, disko atd.

Načítání trvalo 0.3225 sekund.