+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AtlasCK.cz, katalog CK

Klíčová slova: atlas ck, cestovní kanceláře, dovolená, cestovky,

E-mail: inzerce@atlasck.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ??jna 2013

Popis: Nezávislý katalog cestovních kanceláří. Vyberte si na cestovní kancelář, se kterou pojedete na dovolenou. Hledání dle spokojenosti klientů, destinací, regionů působnosti. Určeno pro cestovní kanceláře i širokou veřejnost hledající ten nejlepší zájezd.

Web: www.atlasck.cz

Další související informace

cestovní kancelář

last minute, dovolena, zajezdy, letenky, cestovní – Specializujeme se na last minute dovolenou, zájezdy a levné letenky od největších německých cestovních kanceláří. Možnost odletů z Prahy. Exotika - Kuba, Dominikánská republika, Mauricius, Srí Lanka, Turecko a další.

Letenky nízkonákladové

letenky, vizair, dovolená – Levné letenky do celého světa. Snadná rezervace ve dvou krocích. Neváhejte si užít svou dovolenou, ušetřete na nákladech za cestování, své peníze užijte na váš relax a odpočinek. Vizair je tu pro vás.

HOTEL VLADAŘ PRAHA v Praze

HOTEL VLADAŘ PRAHA,ubytování v Praze, – Hotel Vladař Praha v Praze je obchodní a secesní hotel, který se nachází v příjemném a klidném prostředí staré Krče, 3 minuty od dálnice Praha-Brno, 6 minut od metra, V každém z pokojů hotelu se nachází vlastní sociální zařízení, televize se satelitním příjmem, bezplatné bezdrátové připojení k internetu, bezpečnostní trezor, minibar a telefon. V hotelu je Vám k dispozici nonstop recepce, lobby bar a pokojový servis nápojů. V kuchyni hotelové restaurace lze ochutnat pokrmy z tradiční staropražské kuchyně a zvěřiny, ale i mezinárodní kuchyně a k dispozici je dále široký výběr ryb.Hotel má vlastní parkoviště a garáž.Hotel nabízí sportovní vyžití v dosahu hotelu jako například fitness, venkovní tenisové kurty, whirpool, golf, krytý bazén, squash, bowling, disko atd.

Načítání trvalo 0.0769 sekund.