+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Austrálie - základní info

Klíčová slova: Austrálie, letenky Austrálie, ubytování Austrálie,

E-mail: doaustralie@travelbees.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervna 2013

Popis: Austrálie je překrásná země, kam míří každý rok tisíce turistů, aby zde strávily svoji dovolenou. Naše stránky vám poskytnou základní informace nejen o samotné zemi, ale také o možnostech ubytování nebo o tom, za kolik si můžete zakoupit letenku do této krásné země. Zároveň se dovíte, které jsou její největší památky a zajímavosti.

Web: www.do-australie.cz/

Další související informace

Web s informacemi a aktualitami z Austrálie

austrálie, informace ,aktuality, život, práce, stu – Náš web vám bude přinášet pravidelné informace a aktuality od našich protinožců z krásné Austrálie. Najdete u nás recenze australských měst, fotografie nádherné australské přírody a budeme vás také informovat o možnosti práce nebo studia v této zemi. Jsme a budeme vašim průvodcem a rádcem Austrálií a jejími krásami.

Kouzelný Řím za pár dní

letenky Řím, levné letenky Řím, ubytování Řím, poz – Řím je velmi oblíbeným cílem turistů už po celá staletí. Nenabízí sice bohužel nádherné pláže u teplého azurového moře, ani zimní radovánky v Alpách, jako jiné části Itálie, i tak patří ale k nejvíce vyhledávaným oblastem.

Norsko-fjordy, vikingové

Norsko, letenky do Norska, ubytování v Norsku – Norsko, to jsou především vikingové, nádherná příroda, úchvatné historické památky, ale také nezaměnitelná kultura, která dokáže okouzlit každého návštěvníka. Ty nejzákladnější informace o zájezdech do této země naleznete na našich stránkách.

Načítání trvalo -97.08 sekund.