+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Austrálie - základní info

Klíčová slova: Austrálie, letenky Austrálie, ubytování Austrálie,

E-mail: doaustralie@travelbees.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervna 2013

Popis: Austrálie je překrásná země, kam míří každý rok tisíce turistů, aby zde strávily svoji dovolenou. Naše stránky vám poskytnou základní informace nejen o samotné zemi, ale také o možnostech ubytování nebo o tom, za kolik si můžete zakoupit letenku do této krásné země. Zároveň se dovíte, které jsou její největší památky a zajímavosti.

Web: www.do-australie.cz/

Další související informace

Letenky do Austrálie

letenky austrálie, letenky do austrálie – Na stránkách letenkyaustralie.cz naleznete důležité informace o Austrálii. Poznejte historická i moderní města a kanadskou kulturu. Za zmínku stojí zejména Sydney, Melbourne nebo Gold Coast. Nezapomeňte navštívit i přírodní parky a rezervace.

Dovolená ve Vietnamu

Vietnam, ubytování Vietnam, letenky Vietnam, Hanoj – Vietnam je okouzlující, tajuplná a exotická země, která turistů může nabídnout jak odpočinek na dlouhých písčitých pláží, tak aktivní dovolenou strávenou poznáváním zdejších historických památek a přírodních zajímavostí.

Hong Kong ve zkratce

Hong Kong, ubytování Hong Kong, letenky Hong Kong – Hongkong - zvláštní administrativní oblast Čínské lidové republiky, jak zní oficiální název této bývalé britské kolonie, se nachází ve východní Asii na jižním pobřeží Číny. Informace o dovolené v Hong Kongu naleznete na našich stránkách.

Načítání trvalo 0.1094 sekund.