+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Austrálie zachráněna

Klíčová slova: au,australie,autralia,online,zkusenost,recenze

E-mail: jip@australia.saved.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2011

Popis: Zajímá vás Austrálie? Toto je stránka, kde naleznete mé osobní zkušenosti z doby kdy jsem řešil témata jako: práce v Austrálii, australské vízum (studium v Austrálii)... Najdete tam však i další, z mého pohledu, důležité informace z Austrálie. Chtěl jsem zkusit si v Austrálii najít práci a časem usilovat o dlouhodobý pobyt.

Web: australia.saved.cz/









Další související informace

Zájezdy - dovolená online

zájezdy,dovolená,online,turistika,last-minute, – Náš portál společně s NetTravel.cz Vám nabízí dovolené a zájezdy. Dovolená u moře, nebo regionální turistika je v našich nabídkách přesně roztříděna dle destinací a termínů. Denně aktualizovaná nabídka 5000 last munute!

Cestování online průvodce

cestovani,turistika,online,italie,chorvatsko,tunis – Najdete zde podrobný popis turistických atrakcí, které jsou roztříděny podle jednotlivých zemí. Momentálně se na tomto webu nachází popis 25 zemí a v budoucnu bude web rozšířen až na 50 zemí. Pro cestu na dovolenou můžete použít tento web jako průvodce. Najdete zde informace o nejnavštěvovanějších zemích světa a to Austrálie Brazílie Bulharsko Černá Hora Egypt Francie Chorvatsko Island Itálie Kanada Maďarsko Maroko Mexiko Německo Norsko Polsko Rakousko Řecko Slovensko Slovinsko Španělsko Švýcarsko Tunisko Turecko USA. Na stránkách jednotlivých zemí najdete základní informace o zemi, průměrné hodnoty teplot, popis turistických atrakcí v nejzajímavějších městech země, následuje popis nejzajímavějších míst, která se nacházejí mimo již zmíněná místa, u většiny zemí obsahuje stránka popis nejnavštěvovanějších hor v zemi, dále jsou zde uvedeny letoviska, horská střediska pro lyžování, ZOO, lázně a mnoho dalších zajímavých turistických atrakcí.

Austrálie cestování

Austrálie,cestování,letenky,go2australia,zájezdy – Austrálie – chcete vyrazit na rudý kontinent a nevíte, kde začít? Informace, rady a tipy o cestování v Austrálii od lidí, kteří v tam žijí. Web plný užitečných informací, který vznikl za podpory cestovní kanceláře go2australia.cz. Dovolená v Austrálii, informace o službách, pronájmu aut a obytných vozů, cestování, práci nebo studiu v zahraničí a navíc užitečné odkazy na další weby a společnosti, které se problematikou cestování po Austrálii zabývají.

Načítání trvalo 0.0660 sekund.