+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Austrálie zachráněna

Klíčová slova: au,australie,autralia,online,zkusenost,recenze

E-mail: jip@australia.saved.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2011

Popis: Zajímá vás Austrálie? Toto je stránka, kde naleznete mé osobní zkušenosti z doby kdy jsem řešil témata jako: práce v Austrálii, australské vízum (studium v Austrálii)... Najdete tam však i další, z mého pohledu, důležité informace z Austrálie. Chtěl jsem zkusit si v Austrálii najít práci a časem usilovat o dlouhodobý pobyt.

Web: australia.saved.cz/

Další související informace

Egypt - dovolená - inform

Egypt,dovolena,informace,recenze,fotografie,diskuz – Informace pro dovolenou v Egyptě. Podrobný popis země, informace o nejoblíbenějších destinacích, recenze hotelů, cestopisy, diskusní fóra a fotogalerie uživatelů. Egypt - informace, recenze, fotografie, diskuze

Holidaycheck

recenze, fotografie, videa, hotel – Nezávislý cestovatelský informační portál pro recenze hotelů a lodí, fotografie a videa z cest od turistů a cestovatelů s vlastní cestovatelskou komunitou. Informace o destinacích na celém světě. Online rezervace hotelů.

Austrálie cestování

Austrálie,cestování,letenky,go2australia,zájezdy – Austrálie – chcete vyrazit na rudý kontinent a nevíte, kde začít? Informace, rady a tipy o cestování v Austrálii od lidí, kteří v tam žijí. Web plný užitečných informací, který vznikl za podpory cestovní kanceláře go2australia.cz. Dovolená v Austrálii, informace o službách, pronájmu aut a obytných vozů, cestování, práci nebo studiu v zahraničí a navíc užitečné odkazy na další weby a společnosti, které se problematikou cestování po Austrálii zabývají.

Načítání trvalo 0.0647 sekund.