+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Austrálie zachráněna

Klíčová slova: au,australie,autralia,online,zkusenost,recenze

E-mail: jip@australia.saved.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2011

Popis: Zajímá vás Austrálie? Toto je stránka, kde naleznete mé osobní zkušenosti z doby kdy jsem řešil témata jako: práce v Austrálii, australské vízum (studium v Austrálii)... Najdete tam však i další, z mého pohledu, důležité informace z Austrálie. Chtěl jsem zkusit si v Austrálii najít práci a časem usilovat o dlouhodobý pobyt.

Web: australia.saved.cz/

Další související informace

Turecko - dovolená

Turecko,dovolena,informace,recenze,fotografie – Informace pro dovolenou v Turecku. Podrobný popis země, informace o nejoblíbenějších destinacích, recenze hotelů, cestopisy, diskusní fóra a fotogalerie uživatelů.Turecko - informace, recenze, fotografie, diskuze

Zpoždění vlaků

zpozdeni,vlaku,online,aktualne,aktualni – Informace o zpozdění vlaku, aktuální informace a rady kde najít polohu vlaku, výpis se zpožděním vlaku, mapy aktuální polohy vlaků. Cestujete-li vlakem navštivte naše stránky o zpoždění vlaků a této oblasti.

Studium v Austrálii

Austrálie, studium v Austrálii, Austrálie studium – Specialisté na pobyty v Austrálii. Pobyty v Austrálii zajišťujeme kompletně - studium, práce, víza, ubytování, letenky, možnosti cestování a mnoho dalších služeb. Parterské kanceláře v Sydney, Perthu a Brisbane. Profesionální a osobní přístup.

Načítání trvalo 0.0664 sekund.