+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autobusová doprava - R.T.

Klíčová slova: přeprava, doprava, autobus, minibusy,vnitrostátní

E-mail: info@renatatureckova.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2013

Popis: Autobusová doprava, přeprava osobními automobily a minibusy. Provozujeme vnitrostátní, mezinárodní a incomingovou dopravu, na příklad transfery, okružní jízdy, fakultativní výlety, školní výlety, sportovní akce, firemní akce, svatby.

Web: www.renatatureckova.cz/

Další související informace

Schwechat taxi Mercedesc

taxi, taxisluzba, doprava, Schwechat, bratislava – mercedestaxi-schwechat.eu najlepšie taxíky a mikrobusy nonstop, Bratislava - Swechat (Bratislava - Viedeň) Mercedes taxi Schwechat Vas prepravy z Bratislavy na Schwechat airport za akciovu cenu 39,90?. +421 905 745868 (Orange) +421 903 745868 (T-Mobile)

levné letenky online

Letenky, cestování, doprava – Poradca pro levné letenky, novinky a aktuality ze světa letenek a leteckých společností, informace, tipy a rady pro koupu letenek. Veškeré informace o letenkách. Cestujte bezpečně, pohodlně a rychle.

HopOn HopOff Praha

praha, autobus, hopon hopoff, okružní jízda – Zažijte Prahu jinak a vyzkoušejte tento jedinečný způsob dopravy v pražských ulicích. Tři různé okruhy Vám umožní pohodlnou přepravu po městě s možností neomezených nástupů a výstupů, a to po celých 48 hodin! Po celou dobu jízdy Vám bude v autobuse k dispozici asistent, která Vám odpoví na Vaše případné dotazy, a u které si budete moci zakoupit jízdenku do našich HOP ON – HOP OFF autobusů. Trasa A downtown je navíc vybavena sluchátky s audio nahrávkami o Praze ve 22 světových jazycích. V ceně jízdenky je také 1 hodinová plavba výletní lodí.

Načítání trvalo 0.0549 sekund.