+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autobusová doprava

Klíčová slova: autobusová doprava, autobusy, autobus, doprava

E-mail: pragotour@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. dubna 2011

Popis: Autobusová doprava a mezinárodní autobusová doprava vlastními autobusy a minibusy, autobusy smluvních dopravců, zajistíme autobusovou dopravu pro max. 2000 osob, autobusova doprava pro firmy, CK, CA, školy, sport.kluby, soukromé akce, zajistíme autobusy a minibusy, luxusní (klima, WC) i standardní do moravského sklípku, poznávací zájezdy, možnost zajištění školení.

Web: http//:www.pragotour.cz

Další související informace

Eurotours - BUS Jízdenky

eurotours, jizdenky, autobus, doprava – Dámy a pánové, vážení cestující, Nabízíme Vám možnost pohodlného vyhledání a rezervaci jízdenky. Společnost EUROTOURS s.r.o. je oficiálním zástupcem bulharských dopravců pro českou republiku a Slovensko.

Idos jízdní řády

Městská hromadná doprava, jízdní řád, MHD, Autobus – Městská hromadná doprava je často označována zkratkou tvořenou z prvních písmen jednotlivých slov M. H. D. MHD je dle definice tvořena minimálně jednou linkou takzvané osobní veřejné dopravy.Městská hromadná doprava je často označována zkratkou tvořenou z prvních písmen jednotlivých slov M. H. D. MHD je dle definice tvořena minimálně jednou linkou takzvané osobní veřejné dopravy, která je určena k hromadné přepravě osob na území konkrétního města, případně dvojměstí. Každá MHD má jasně deklarované přepravní podmínky i konkrétně určené tarify, jimiž se musejí cestující řídit.

Načítání trvalo 0.3091 sekund.