+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autobusová doprava

Klíčová slova: autobusová doprava, autobusy, autobus, doprava

E-mail: pragotour@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. dubna 2011

Popis: Autobusová doprava a mezinárodní autobusová doprava vlastními autobusy a minibusy, autobusy smluvních dopravců, zajistíme autobusovou dopravu pro max. 2000 osob, autobusova doprava pro firmy, CK, CA, školy, sport.kluby, soukromé akce, zajistíme autobusy a minibusy, luxusní (klima, WC) i standardní do moravského sklípku, poznávací zájezdy, možnost zajištění školení.

Web: http//:www.pragotour.cz

Další související informace

Autobusová doprava

Autobusová doprava – Zahraniční a vnitrostátní autobusová doprava. Nabízíme dopravní služby pro cestovní kanceláře, školy a sportovní kluby. Smluvní doprava pro firmy. Přepravu zajišťujeme autobusy Setra a Karosa. Nárazová výpomoc v linkové dopravě. Přeprava osob v období železniční výluky. Přeprava Vašich zákazníků na dovolenou a zpět. Přeprava na sportovní akce a rafty. Spolupráce při zajišťování ubytování v Jeseníkách. Firemní zájezdy v ČR i EU. Cesty na školení a exkurze. Svoz zaměstnanců do práce. Doprava na školní výlety a poznávací zájezdy, na školy v přírodě a lyžařské výcviky, na plavání, dětská dopravní hřiště apod.

Chorvatský slovník online

Chorvatský slovník, počasí v chorvatsku, doprava – Chorvatský slovník a informační portál o oblasti Chorvatska. Najdete zde informace o celé oblasti Jaderského moře, aktuální informace o počasí, praktické informace na cestu. Dále se zde nachází základy chorvatské gramatiky společně se slovníkem

Levná dovolená

levná, levně, doprava, cestování, moře, eurovíkend – Zprostředkováváme pro Vás levné zájezdy kamkoliv po Evropě. Dovolená u moře, dovolená na horách, eurovíkendy a jakékoliv pobyty dle Vašeho přání. Dovolená v Bulharsku, dovolená v Řecku, dovolená ve Španělsku, dovolená v Rumunsku či dovolená v Polsku a plno jiných.Spolupracujeme s vybranými hotely u moře či hotely na horách a můžeme Vám nabídnout velmi levné pobyty či levnou dovolenou kterou naplánujeme dle Vašeho přání. zašlete nám Vaši poptávku a ihned Vás budeme kontaktovat. Nabízíme také produkt "dovolená bez cíle" - velmi levná dovolená.

Načítání trvalo 0.2706 sekund.