+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autobusová doprava NetBus

Klíčová slova: autobusová doprava, přeprava osob, doprava lidí

E-mail: info@netbus.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervna 2011

Popis: "Rodinná firma NetBus Service s.r.o. nabízí osobní a individuální přístup ke klientům se zájmem o autobusovou příležitostnou dopravu. Přednostní naší firmy je flexibilita a díky nízkým nákladům na provoz i velice příznívé ceny pro naše zákazníky. Zakládáme si především na komfortu pro naše cestující, tak abychom jim zajistili servis a bezpečí po celou dobu naší společné cesty. Cestování je zajištěno zejména zahraničními klimatizovanými autobusy s barem, televizí, lednicí a s možností WC, ale především s ochotnými řidiči."

Web: www.netbus.cz/

Další související informace

Taxislužba

taxi, taxislužba, osobní přeprava, přeprava osob – taxi, přeprava osob a drobných věcí po celé Evropě. Fungujeme NONSTOP. Stačí jen zavolat a přijedeme kamkoli a odvezeme Vás kdykoli.Disponujeme vozy CRYSLER PT CRUISER 2,2 CRD. Všechny vozy jsou vybaveny klimatizací a navigací. Nabízíme komfortní služby pro přepravu osob, profesionální vystupování řidičů, flexibilitu a spolehlivost.

Hotel Loučky v Litvínově

Hotel Loučky ,ubytování v – Hotelový a sportovní komplex Loučky je umístěn v klidném lesnatém prostředí na předměstí Litvínova a na úpatí Krušných hor.Luxusní hotel Loučky z kategorie **** má připraveno ubytování v dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, třílůžkových apartmánech a luxusních apartmánech pro 2 a 3 osoby s infrasaunou, nebo výřivou vanou. K vybavení každého hotelového pokoje patří samostatné sociální zařízení se sprchovým koutem, nebo vanou, parní saunou, televizor se satelitním příjmem, telefon, mini bar, trezor a také vysokorychlostní připojení k internetu.Hotel Loučky disponuje hotelovou restaurací , která přináší skutečně kulturní, konzervativní prostředí pro náročné hosty a gurmány.

Hotel VILLA CONTI v Písku

Hotel VILLA CONTI,ubytování v – Hotel Villa Conti *** je umístěna v oáze klidu píseckých lesů v těsném kontaktu s městem. Villa Conti je v kategorii vyšší střední třídy ubytování a služeb typu Garni se snídaněmi formou švédských stolů. Všechny dvoulůžkové pokoje jsou luxusně zařízeny a vybaveny minibary, sat TV, telefony, přípojkou na internet.Samozřejmostí každého pokoje je koupelna s fénem, make up zrcadlem a možností výběru vany nebo sprchového koutu. Kryté a uzamykatelné garáže .

Načítání trvalo 0.2942 sekund.