+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autobusová doprava NetBus

Klíčová slova: autobusová doprava, přeprava osob, doprava lidí

E-mail: info@netbus.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervna 2011

Popis: "Rodinná firma NetBus Service s.r.o. nabízí osobní a individuální přístup ke klientům se zájmem o autobusovou příležitostnou dopravu. Přednostní naší firmy je flexibilita a díky nízkým nákladům na provoz i velice příznívé ceny pro naše zákazníky. Zakládáme si především na komfortu pro naše cestující, tak abychom jim zajistili servis a bezpečí po celou dobu naší společné cesty. Cestování je zajištěno zejména zahraničními klimatizovanými autobusy s barem, televizí, lednicí a s možností WC, ale především s ochotnými řidiči."

Web: www.netbus.cz/

Další související informace

Taxislužba

taxi, taxislužba, osobní přeprava, přeprava osob – taxi, přeprava osob a drobných věcí po celé Evropě. Fungujeme NONSTOP. Stačí jen zavolat a přijedeme kamkoli a odvezeme Vás kdykoli.Disponujeme vozy CRYSLER PT CRUISER 2,2 CRD. Všechny vozy jsou vybaveny klimatizací a navigací. Nabízíme komfortní služby pro přepravu osob, profesionální vystupování řidičů, flexibilitu a spolehlivost.

Autobusová doprava

Autobusová doprava, autobusová přeprava, – Provozujeme pravidelnou i nepravidelnou autobusovou dopravu. Přepravu zajišťujeme pro cestovní kanceláře, školy a ostatní subjekty. S důrazem na kvalitu a spolehlivost. Nepravidelná - zájezdová vnitrostátní a zahraniční Pravidelná - linková vnitrostátní a zahraniční

Hotel Stachov ve Stachách

Hotel Stachov,ubytování ve – Hotel se nachází ve středu šumavského, horského městečka Stachy. V létě se mění tato oblast na ráj turistiky, cykloturistiky, houbařů, sběru borůvek. V blízkosti Stach je možnost koupání jak v přírodních, tak i v umělých koupalištích. Hotel nabízí dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s sociálním zařízením na pokoji. restaurace nabízí snídaně, obědy, večeře, hotová jídla a minutky. K dispozici salonek s kapacitou 50 osob a velký sál. Zábava - šipky, herní automat, Silver Ball, Juke Box. Parkování na hotelovém parkovišti.

Načítání trvalo 0.0969 sekund.