+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autobusy Gumdrop s.r.o.

Klíčová slova: autobusová doprava,Chorvatsko,Itálie,Čr

E-mail: info@gumdrop.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. srpna 2009

Popis: Autobusová doprava - pravidelné linky ČR, Chorvatsko a Itálie,Autobusová doprava - pravidelné linky ČR, Chorvatsko a Itálie,Autobusová doprava - pravidelné linky ČR, Chorvatsko a Itálie,Autobusová doprava - pravidelné linky ČR, Chorvatsko a Itálie,

Web: www.gumdrop.cz

Další související informace

Autobusová doprava

Autobusová doprava – Zahraniční a vnitrostátní autobusová doprava. Nabízíme dopravní služby pro cestovní kanceláře, školy a sportovní kluby. Smluvní doprava pro firmy. Přepravu zajišťujeme autobusy Setra a Karosa. Nárazová výpomoc v linkové dopravě. Přeprava osob v období železniční výluky. Přeprava Vašich zákazníků na dovolenou a zpět. Přeprava na sportovní akce a rafty. Spolupráce při zajišťování ubytování v Jeseníkách. Firemní zájezdy v ČR i EU. Cesty na školení a exkurze. Svoz zaměstnanců do práce. Doprava na školní výlety a poznávací zájezdy, na školy v přírodě a lyžařské výcviky, na plavání, dětská dopravní hřiště apod.

Autobusová doprava

autobusová doprava – Poskytujeme služby jako dopravní služby, autobusová doprava pro cestovní kanceláře, instituce a školy, organizování kongresů a podobných akcí. Zajistíme speciální služby, kongresové a reklamní akce. Dále nabízíme poznávací, pobytové, sportovní i jazykové zájezdy, incomingové služby nejen pro skupiny, transfery z letiště do hotelu, po Praze, okružní jízda Prahou, prohlídka historické Prahy, výlet na Konopiště, Kutné Hory, Terezína, Karlových Varů….

Chorvatsko - bez provize!

Chorvatsko, dovolená, ubytování, apartmány, pokoje – Planujete dovolenou v Chorvatsku? Na adrese www.Dovolena-Chorvatsko.cz najdete vice nez 2000 apartmanu a pokoju (Istrie, Kvarner, Dalmacie). Ceny ubytovani bez provize (protoze kontaktujete primo majitele objektu)! Navic - moznost slevy pro delsi, nebo pro mimosezonni pobyt (dle dohody).

Načítání trvalo 0.0960 sekund.