+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

autokemp - ubytovna SK Mšeno ve Mšeně

Klíčová slova: autokemp - ubytovna SK Mšeno,ubytování ve

Datum vloľení do katalogu: 8. listopadu 2012

Popis: V areálu sportovního stadionu na kraji městečka Mšeno směrem na Mladou Boleslav se nachází Autokemp - ubytovna SK Mšeno.Autokemp nabízí ubytování v ubytovně, které je ideální pro školy v přírodě, školní výlety, sportovní a různá soustředění.Kapacita ubytovny je 31 lůžek s možností tří přistýlek. V hlavním vchodě se nachází 25 lůžek v 7 pokojích. Každý pokoj má základní vybavení. Sociální zařízení je společné 2x WC, 3x sprchový kout, 4x umyvadlo s teplou vodou. Na chodbě je k dispozici lednice, rychlovarná konvice a mikrovlnka.Autokemp nabízí stravování v restauraci o kapacitě 48 míst u stolu, dalších 35 míst je v salonku s krbem.Prostor v autokempu lze využívat hlavně pro postavení stanů a karavanů, parkovat lze přímo u vlastního zařízení nebo v areálu.

Web: www.autokemp-ubytovna-sk-mseno-v-msene.max-ubytovani.eu

Další související informace

Hotel U Branky ve Stříbře

Hotel U Branky,ubytování ve Stříbře – Hotel U Branky ve Stříbře se nachází u silničního mostu přes řeku Mži.Nabízí ubytování o celkové kapacitě 30 lůžek. Pohodlné ubytování v jednolůžkových až 4 lůžkových pokojích vybavených sociálním zařízením, televizí a satelitem.Oblíbená restaurace hotelu U Branky ve Stříbře vás nadchne nabídkou české i mezinárodní kuchyně. Bohaté snídaně se podávají formou švédských stolů.Hosté hotelu U Branky ve Stříbře, kteří přijedou vlastním automobilem, mohou využít hotelové uzamčené parkoviště.

Apartmán Míla ve Velkých Losinách

Apartmán Míla,ubytování ve Velkých Losinách – Apartmán Míla se nachází v podhůří Jeseníků, přímo v lázních Velké Losiny. Nabízíme příjemné a klidné ubytování ve Velkých Losinách v apartmánu se samostatným vchodem a sociálním zařízením. Apartmán nabízí privátní celoroční ubytování v rodinném domku v podkroví.800m od penzionu se nachází vyhlášené lázně Velké Losiny s venkovním termálním koupalištěm s teplotou vody přes 36°C, které je v provozu od května do září. V areálu lázní je i vnitřní bazén, který je otevřen celoročně. Lázně Velké Losiny nabízí i možnost masáží a lázeňských procedur. Ubytování v apartmánu v podkroví rodinného domu. Kapacita tří pokojů je 5-7 míst. Kompletně vybavená kuchyně. Na pokoji TV + satelit. Samozřejmostí je koupelna s vanou, sprchový kout.Parkování přímo u objektu.

Načítání trvalo 3.5533 sekund.