+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

B-group ubytování

Klíčová slova: ubytování, Česká republika

E-mail: kvasna@netservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. z??? 2008

Popis: Naše cestovní kancelář poskytuje služby cestovního ruchu, zejména ubytování v České republice. Zajišťujeme doplňkové služby jako například transfery, výlety a zábavné programy. Online rezervace na našich stránkách pro jednotlivce i skupiny.

Web: www.hotels-in-czech.com

Další související informace

Dubaj Online - dovolená

dubaj,dovolena,ubytovani,pruvodce,spojene arabske – Praktický průvodce Spojenými arabskými emiráty, tipy na ubytování, tipy na výlety, praktické rady a užitečné tipy pro všechny cestovatele. Rady a tipy na výlety, kam zajít, užitečné informace pro cestovatele.

Hotel U Sládka v Chodové Plané

hotel,ubytování,pivovar,u sládka,chodová – Hotel U Sládka v Chodové Plané nabízí ubytování o celkové kapacitě 90 lůžek v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Část pokojů má výhled na romantickou siluetu rodinného pivovaru Chodovar. Pokoje hotelu jsou vybaveny telefonem s přímou volbou, možností připojení na internet, televizí se satelitním příjmem, koupelnou se sociálním zařízením sprchou nebo vanou.

Rekreace, zájezdy výlety

výlety,historie,příroda,tip,památky,ubytování – Nabídka rekreace, ubytování a zájezdů do ČR i zahraničí, katalog hotelů, kempů, hostelů, penzionů. Dovolená v pohodě. Tipy na výlety po celé ČR - přírodní zajímavosti, kulturní a historické památky, významná místa v okolí.

Načítání trvalo 0.2650 sekund.