+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

B&K Tour, s.r.o.

Klíčová slova: Cestovní kanceláře, Cestování, Dovolená, Ubytování

E-mail: rezervace@bktour.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. dubna 2012

Popis: BK Tour zajišťuje krátkodobý pronájem rekreačních objektů v ČR i v zahraničí. Ubytování v soukromí v délce od jednoho do čtyř týdnů. V naší nabídce najdete chaty a chalupy z celé České republiky, ale i dalších oblíbených destinací, jako je Rakousko, Itálie nebo Francie. Garance nejnižší ceny, rezervační záloha pouze 1 000 Kč, osvědčené lokality i nemovitosti. Chaty a chalupy jsou plně vybaveny. Zajistíme pro vás klidnou dovolenou, kterou si opravdu užijete.\"

Web: www.bktour.cz

Další související informace

Blog o cestování- Thassos

thassos, thasos, thassoss, dovolená, cestování – Blog o dovolené na Thassosu se spoustou informací, tipů a fotek. Poradíme, co stojí za to vidět, kam zajít na výlet a které atrakce doporučujme vyzkošet. Naopak poradíme jak se vyhnout nejběžnějším trikům a podvodům místního obyvatelstva a jak je to se smlouváním cen na ostrově.

Dovolená v Čechách

dovolená, hotely, cestování, zájezdy, ubytování – Dovolená v Čechách (česku) to je dovolená s jistotou v chatách, chalupách a rodinných penzionech na českém venkově. V zimě lyžařská střediska nabízí dostatek kvalitního sportovního vyžití. Což uvítají nejen lyžaři, ale také běžkaři či snowboardisté.

Načítání trvalo 0.1032 sekund.