+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Balu Apartment v Praze

Klíčová slova: Balu Apartment,ubytování ,ubytovani,Praha,

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2012

Popis: Balu Apartmány nabízejí komfortní a pohodlné ubytování v 16 lůžkových apartmánech a jsou vhodné nejen pro jednotlivce či páry, ale též pro podnikatele a rodiny s dětmi. Všechny naše apartmány jsou velice prostorné, pohodlné a nabízejí dostatek místa, tak abyste se zde cítili skutečně jako doma.Snídaně formou bufetu se podává v restauraci Krejcarek. Od 7:30 – 10:30.Abychom zajistili maximální spokojenost našich hostů, poskytujeme individuální balíčky služeb na míru, jako jsou prohlídky památek, konferenční služby, bankety, večírky, odpočinek, zábavu a relaxaci.

Web: www.balu-apartment-v-praze.hotel-v-praze.info

Další související informace

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Pension 21 v Praze

Pension 21,ubytování v Praze ,ubytovani,Praha, – Pension 21 se nachází v Praze 8 u Čimického háje, 10 minut pěšky od ZOO Praha, Trojského zámkuRodinný pension nabízí kvalitní levné ubytování v klidné části Prahy . Výborné spojení do centra - BUS / Metro C - max. 20 minut. Zoologická zahrada 10 min pěšky. Nabízí ubytování ve dvou a trojlůžkových pokojích s TV, internetem, chladničkou, sociálním zařízením.

Načítání trvalo 2.5345 sekund.