+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Balu Apartment v Praze

Klíčová slova: Balu Apartment,ubytování ,ubytovani,Praha,

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2012

Popis: Balu Apartmány nabízejí komfortní a pohodlné ubytování v 16 lůžkových apartmánech a jsou vhodné nejen pro jednotlivce či páry, ale též pro podnikatele a rodiny s dětmi. Všechny naše apartmány jsou velice prostorné, pohodlné a nabízejí dostatek místa, tak abyste se zde cítili skutečně jako doma.Snídaně formou bufetu se podává v restauraci Krejcarek. Od 7:30 – 10:30.Abychom zajistili maximální spokojenost našich hostů, poskytujeme individuální balíčky služeb na míru, jako jsou prohlídky památek, konferenční služby, bankety, večírky, odpočinek, zábavu a relaxaci.

Web: www.balu-apartment-v-praze.hotel-v-praze.info

Další související informace

První Lékárna

léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, lékárna – První Lékárna – lékárna online – volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, dětská výživa a mnoho dalších. Na těchto webových stránkách můžete využít vyhledávač pro vyhledání léků podle symptomů, účinných látek a zdravotních potíží.

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Načítání trvalo 0.0787 sekund.