+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bar Restaurant v Malontech

Klíčová slova: Bar Restaurant,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 13. prosince 2012

Popis: Nabízíme Vám ubytování v soukromí, v rodinném penzionu s názvem Bar Restaurant v krásném jihočeském městečku Kaplice. Možnost celoroční rekreace ve 3 třílůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s wc, televizorem. Pro ubytované hosty je možnost zajištění celodenního stravování dle jídelního lístku, s možností objednávky snídaně dle vlastního výběru. V letním období je v areálu penzionu venkovní sezení pro 20 osob s grillem a pravidelným víkendovým grillováním. Rádi zde pro Vás zajistí různé oslavy a společenské akce dle vašeho přání.

Web: www.bar-restaurant-v-malontech.top-ubytovani.info

Další související informace

Hostel Milánská v Praze

Hostel Milánská, ubytování v – Hostel Milánská v Praze nabízí jedno, dvou a čtyřlůžkové pokoje a poskytuje také čtyřlůžková a pětilůžková studia. Některé pokoje mají vlastní koupelnu a sociální zařízení. Studia mají vlastní kuchyň i koupelnu se sociálním zařízením. Všechny pokoje i studia jsou vybaveny bezdrátovým připojením k internetu, televizní přípojkou, základním nádobím, a indukčním vařičem.

Hotel FLORA v Mariánských Lázních

Hotel FLORA,ubytování v Mariánských – Hotel nabízí svým klientům 69 moderních dvoulůžkových pokojů. Hotel se nachází přímo v centru lázeňské čtvrti, padesát metrů od kolonády a pramenů. Nedílnou součástí Hotelu Flora *** je léčebné oddělení, kde si hosté mohou domluvit léčebný program nebo jen využívat léčebných procedur. Dnes Hotel Flora *** nabízí standard tříhvězdičkové kategorie. Nedílnou součástí Hotelu Flora *** je léčebné oddělení, kde si hosté mohou domluvit léčebný program nebo jen využívat léčebných procedur .

HOTEL ROUBAL v Pecce

HOTEL ROUBAL,ubytování v Pecce – Hotel Roubal naleznete v malebném městečku Pecka, v okrese Jičín na rozhraní Českého ráje a Krkonoš, je umístěn přímo na náměstí v blízkosti gotického hradu Pecka. Objekt prošel v roce 2004 celkovou rekonstrukcí a nyní nabízí ubytování i služby ve standardu ***. Hotel má vlastní restauraci, letní terasu, parkoviště, k dispozici je úschovna kol a lyží, hosté se mohou pobavit u fotbálku, šipek, kulečníku a stolního tenisu.

Načítání trvalo 2.4367 sekund.