+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Baurů Dvůr ve Stachách

Klíčová slova: Baurů Dvůr ,ubytování ve Stachách

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2012

Popis: Penzion se nachází uprostřed krásné šumavské přírody, která přímo vybízí k výletům či sportu. Přímo u objektu je rybníček s možností bruslení v zimním období. V okolí usedlosti je dostatek prostoru pro sportování (fotbal, volejbal, stolní tenis...). V blízkosti penzionu se nachází jelení farma. Středisko zimních sportů Zadov - Churáňov .Penzion nabízí ubytování ve dvou kategoriích: v pokojích vybavených sprchou a WC a pro méně náročné hosty nabízíme i pokoje se sociálním zařízením společným na patře. Celková kapacita penzionu je 45 lůžek. Celý objekt je pokryt signálem Wi-Fi . Nabízíme výbornou domácí stravu - snídaně formou švédských stolů, večeře výběr ze 2 menu. Všemje k dispozici společná jídelna s krbem, stylová klubovna s barem i venkovní posezení. Vlastní rybníček u objektu.

Web: www.penzion-bauru-dvur-ve-stachach.top-ubytovani.net

Další související informace

Lázeňský hotel PAWLIK ve Františkových Lázních

Lázeňský hotel PAWLIK ,ubytování ve Františkových – Hotel Pawlik ve Františkových Lázních nabízí ubytování ve 148 jednolůžkových pokojích, 111 dvoulůžkových pokojích, 3 apartmá, 1 exkluzivní apartmá. Pokoje hotelu Pawlik ve Františkových Lázních jsou vybaveny moderním nábytkem, televizorem sociálním zařízením.Hotel Pawlik ve Františkových Lázních nabízí stravování ať už hosté přijedou relaxovat nebo na léčebný pobyt, v kavárně, baru, výborná strava je podávaná formou bohatého bufé. Nebo můžete navštívit nějakou restauraci v okolí.Parkovaní před komplexem nebo na blízkých parkovištích.

Penzion Červeňák ve Žďáru nad Sázavou

Penzion Červeňák ,ubytování ve Žďáru nad – Rodinný penzion v obci Polnička u Žďáru nad Sázavou.Stylově zařízený penzion 25 lůžky včetně rodinných apartmánů s kuchyňkou. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a ledničku.Vhodný pro rodinnou a individuální dovolenou či ubytování školních výletů. Možnost rodinných oslav, menších firemních akcí zaměřených na školící programy a zábavné outdoorové aktivity. Nabízíme i plnou penzi včetně kávových přestávek.K dispozici je konferenční místnost pro 25 osob .

ČERNÝ OREL pension ve Kdyni

ČERNÝ OREL pension ,ubytování ve – Pension Černý Orel se nachází v Kdyni, v malém městě v okrese Domažlice. Pension Černý Orel v Kdyni nabízí ubytování v 1a 2 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Můžete u nás například zvolit možnost víkendového pobytu či jen krátkodobé diskrétní ubytování, záleží jen na vás, jak dlouho u nás pobudete.Pension Černý Orel v Kdyni nabízí stravování vlastní, nebo si můžete zajít na jídlo do restaurace.Parkování pro hosty pensionu je v zadní části objektu na uzavřeném parkovišti s kamerami. Internetová kavárna, wifi, fitnes pro hosty pensionu zdarma. Dětský koutek, dobová studna, možnost přípravy jídel na grilu.Okolí pensionu poskytuje bohaté kulturní i sportovní vyžití.

Načítání trvalo 0.0624 sekund.