+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Baurů Dvůr ve Stachách

Klíčová slova: Baurů Dvůr ,ubytování ve Stachách

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2012

Popis: Penzion se nachází uprostřed krásné šumavské přírody, která přímo vybízí k výletům či sportu. Přímo u objektu je rybníček s možností bruslení v zimním období. V okolí usedlosti je dostatek prostoru pro sportování (fotbal, volejbal, stolní tenis...). V blízkosti penzionu se nachází jelení farma. Středisko zimních sportů Zadov - Churáňov .Penzion nabízí ubytování ve dvou kategoriích: v pokojích vybavených sprchou a WC a pro méně náročné hosty nabízíme i pokoje se sociálním zařízením společným na patře. Celková kapacita penzionu je 45 lůžek. Celý objekt je pokryt signálem Wi-Fi . Nabízíme výbornou domácí stravu - snídaně formou švédských stolů, večeře výběr ze 2 menu. Všemje k dispozici společná jídelna s krbem, stylová klubovna s barem i venkovní posezení. Vlastní rybníček u objektu.

Web: www.penzion-bauru-dvur-ve-stachach.top-ubytovani.net

Další související informace

RS Budoucnost ve Frýdlantu nad Ostravicí

RS Budoucnost ,ubytování ve Frýdlantu nad – Vážení zákazníci,nabízíme Vám pobyty a stravování na našem RS Budoucnost v Nové Vsi u Frýdlantu nad Ostravicí. Budova poskytuje ubytování v dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích, které jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí se satelitem, telefonem.Další možnost je ubytování v čtyřlůžkových chatkách (patrové postele). V areálu chatek je budova se sociálním zařízením - dámské a pánské toalety, dámské a pánské sprchy. Celoroční provoz rekreačního střediska nabízí stravovací služby a to formou snídaní, obědů a večeří (polopenze, plná penze nebo balíčky)

Holiday Centrum ve Chbanech

Holiday Centrum ,ubytování ve – Nabídka využití rekreačního střediska s ubytování hotelového typu, restauraci s letní terasou, stylový salónek s krbem a sportovním areálem. Pro ubytování je k dispozici šest pokojů po dvou lůžkách s možností jedné až dvou přistýlek s vlastním sociálním zařízením, vybavené základním hygienickým příslušenstvím, televizí. K dispozici je dále apartmán s možností ubytování až 5 hostů, který je vybaven velkou koupelnou, kuchyní s barem, TV - SAT a výhledem na jezero a všechny světové strany. Díky svému romantickému vzhledu bývá často využíván ke zvláštním událostem jako naříklad svatební noc apod.

Načítání trvalo 2.9966 sekund.