+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Beck International

Klíčová slova: Beck International, Beck, Beck Reisen

E-mail: beckinternat@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 29. dubna 2010

Popis: Společnost Beck International je stabilní společností s dlouholetou tradicí na českém trhu. Během svého působení získala tisíce spokojených zákazníků a svými produkty si získala popularitu v nejedné domácnosti. Svůj úspěch společnost založila na individuálním přístupu k zákazníkům.

Web: beck-international.wz.cz

Další související informace

Eurovíkend Londýn

eurovíkend londýn – Eurovíkend v Londýně, v hlavním městě Spojeného království Velké Británie a Severního Irska je bohatý na objevování kosmopolitního města plného pozoruhodných míst. V rámci eurovíkendu Londýn nabízí návštěvu Buckinghamského paláce, muzea, Tower Bridge či krásné parky.

Apartmán-penzion České Budějovice v Českých Budějovicích

Apartmán-penzion České Budějovice,ubytování v – Nekuřácký Apartmán penzion České Budějovice poskytuje ubytování v centru Českých Budějovic. Svým hostům nabízí příjemné a komfortní ubytování v apartmánech o velikosti 20 až 40m2 .Každý apartmán zahrnuje své vlastní sociální zařízení a vybavenou kuchyňku s možností vaření, ve které jsou samozřejmostí lednička, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kuchyňské nádobí a jídelní vybavení pro 4 osoby.. Přestože jsou apartmány vybaveny kuchyňkami, můžete využít nabídky naší partnerské restaurace, která je pouhých 100m od penzionu.

Načítání trvalo 0.0583 sekund.