+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Benátky-turistické info

Klíčová slova: Benátky, Benátská laguna, bazilika sv. Marka

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2010

Popis: Na těchto stránkách najdete zajímavé informace o Benátkách – městu na kanálech a ostrovech Benátské laguny. Podrobně je rozepsaná prohlídka Benátek a jejich nejvýznamnějších staveb včetně baziliky sv. Marka a Dóžecího paláce. Věnovali jsme se též politickému systému historické Benátské republiky.

Web: benatky.poznavaci-zajezdy.cz

Další související informace

Info web Benátky - Histor

Benátky, Veneto, Bazilika sv. Marka, Náměstí sv. M – Info web Benátky nabízí praktické informace pro všechny cestovatele a zájemce o toto úchvatné město. Benátky nabízí romantiku a dobrodružství. Propluplutí kanálem Grande, prohlídku Baziliky sv.Marka nebo největší světskou stavbu Dóžecí palác...

Penzion Pod kaštany v Nových Hradech

Penzion Pod kaštany,ubytování Nové – Nekuřácký Penzion Pod kaštany je jistě kvalitním výchozím bodem pro výlety do malebné přírody Novohradských hor.Nabízí komfortní ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Součástí penzionu je navíc restaurace, kde se hosté mohou stravovat po celý den. Využít mohou i venkovní terasu s grilem.Cyklistům je v objektu k dispozici uzamykatelná úschovna kol.Návštěvníci, kteří dorazí autem, mají možnost zaparkovat na prostorném parkovišti, které je přibližně 100 metrů od Penzionu Pod kaštany.

Hotel Krajka Vamberk ve Vamberku

Hotel Krajka Vamberk,ubytování ve Vamberku – Čtyřhvězdičkový HOTEL KRAJKA je situován v historické budově na náměstí v centru města Vamberk. Nabízí kvalitní ubytování v apartmánech a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 30 osob .Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, telefonem, LCD televizorem, minibarem, osobním trezorem a vysokorychlostním internetovým připojením. Stravování zajištuje nekuřácká restaurace s kapacitou 32 míst orientující se převážně na moderní gastronomii.

Načítání trvalo 0.2868 sekund.