+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Berounske.info

Klíčová slova: Beroun, město, aquapark, in line dráha, ubytování,

E-mail: info@berounske.info

Datum vloľení do katalogu: 24. z??? 2009

Popis: Regionální informační server královského města Beroun a okolí. Aktuální informace, přehled kulturních a sportovních akcí, programy kin, historie města, virtuální prohlídky, mapa města, katalog firem.

Web: www.berounske.info

Další související informace

Clip in vlasy

Clip in vlasy – Obchod s vlasy k prodloužení na metody clip in, keratin a micro ring. Nabízíme také středoevropské a východoevropské kazašské vlasy na prodloužení vlasů. Dále také barevné pramínky k oživení účesu.

Ubytování Jeseníky

ubytování, Jeseníky, apartmány, rodinné, Dolní – Ubytování v Jesenických horách má mnoho výhod, zejména oproti těm v Čechách. Ceny jsou zde mnohem přijatelnější než jinde, infrastruktura je již na velmi dobré úrovni a příroda je téměř nedotčena. Jako jeden příklad za všechny poslouží malebná vesnička Dolní Moravice, která se nachází pod horou Praděd, nedaleko Karlovy Studánky v samém srdci Hrubého Jeseníku.

Hotel Pohoda ve Starém Městě

hotel, Pohoda, ubytování, Staré Město, Sněžník, – Hotel Pohoda najdete v krásném a klidném prostředí pohůří Kralického Sněžníku a to přímo na náměstí Starého Města pod Sněžníkem. Hotel je zaměřen na zimní, letní a na kongresovou turistiku. V nabídce Hotelu Pohoda naleznete kromě ubytování v nově opravených a zařízených pokojích také pronájem konferenčních prostor, stravování a sportovní vyžití.

Načítání trvalo 0.0668 sekund.