+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bešeňová, Tatralandia a M

Klíčová slova: Tatralandia, Bešeňová, Park Inn Sárvár, Aquaworld

E-mail: pavla.novotova@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. prosince 2010

Popis: Thermal Park Bešeňová, Tatralandia, Sárvár, Aquaworld ramada Resort Budepešť, ideální místa pro relaxaci v termálních lázních.Poznávejte nádherná místa a relaxujte v termálních lázních na Slovensku, v Maďarsku a ve Slovinsku. Odpočívejte v Thermal Parku Bešeňová, v aquaparku Tatralandia u Liptovského Mikuláše, navštivte Aquaworld Ramada Resort Budapešť nebo Park Inn Sárvár.

Web: www.aquaparky-dovolena.cz

Další související informace

Pobyty v termálních lázní

Tatralandia,Bešeňová,Aquaworld, Ramada Resort Buda – Dovolená s pobyty v termálních lázních. Navštivte termály na Slovensku a Maďarsku. Jeďte na dovolenou do termálních lázní v MaďaDovolená s pobyty v termálních lázních. Navštivte termály na Slovensku a Maďarsku. Jeďte na dovolenou do termálních lázní v Maďarsku a na Slovensku.rsku a na Slovensku.

Slovensko a termální lázn

Tatralandia, Bešeňová, Sárvár, Aquaworld Ramada Re – Relaxujte v termálních lázních Bešeňová, Tatralandia nebo v termálech na jižním Slovensku.Relaxujte v termálních lázních Thermal Park Bešeňová, ve vodním a zábavním ráji Tatralandia nebo v termálech na jižním a západním Slovensku.

Hotel Krajka Vamberk ve Vamberku

Hotel Krajka Vamberk,ubytování ve Vamberku – Čtyřhvězdičkový HOTEL KRAJKA je situován v historické budově na náměstí v centru města Vamberk. Nabízí kvalitní ubytování v apartmánech a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 30 osob .Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, telefonem, LCD televizorem, minibarem, osobním trezorem a vysokorychlostním internetovým připojením. Stravování zajištuje nekuřácká restaurace s kapacitou 32 míst orientující se převážně na moderní gastronomii.

Načítání trvalo 0.0758 sekund.