+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bešeňová, Tatralandia

Klíčová slova: Tatralandia, Bešeňová, Aquaworld Ramada Resort Bud

E-mail: martin.nevlud@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2011

Popis: Navštivte nejlepší termály na Slovensku,Thermal Park Bešeňová a aquapark Tatralandia nebo aquapark Aquaworld Ramada Resort Budapešť.Navštivte nejlepší termální lázně na Slovensku.Navštivte nejlepší termální lázně na Slovensku - Thermal Park Bešeňová a aquapark Tatralandia u Liptovského Mikuláše nebo aquapark Aquaworld Budapešť s ubytováním v hotelu Ramada Resort Budapešť.

Web: www.besenova-aquapark.cz

Další související informace

Slovensko

Tatralandia,Slovensko, Bratislava, Tatry, Košice, – Informační web o Slovensku, který napsala cestovatelka, která daná místa osobně navštívila a vyfotila. Najdete zde informace o západním, středním a východním Slovensku, Bratislavě, Senci, Tatralandii a dalších zajímavých místech Slovenské republiky.

Slovensko a termální lázn

Tatralandia, Bešeňová, Sárvár, Aquaworld Ramada Re – Relaxujte v termálních lázních Bešeňová, Tatralandia nebo v termálech na jižním Slovensku.Relaxujte v termálních lázních Thermal Park Bešeňová, ve vodním a zábavním ráji Tatralandia nebo v termálech na jižním a západním Slovensku.

OREA Wellness Hotel Horizont v Železné Rudě

OREA Wellness Hotel Horizont,ubytování v Železné – OREA Wellness Hotel Horizont je umístěn na jižním svahu vrchu Pancíře v nadmořské výšce 1100 m v chráněné krajinné oblasti Šumava. "Vzdušné lázně" v klidném a překrásném prostředí jsou ideálním místem pro zimní i letní turistiku, kongresové, lázeňské a relaxační pobyty.Naleznete zde mimo ubytování ve standartně vybavených 101 pokojích také hotelový bazén, whirlpool, saunu, římskou vonnou lázeň.Načerpat novou energii můžete při masážích, perličkových koupelích, zábalech a dalších procedurách. Ti, kteří rádi odpočívají aktivně, naleznou v hotelu širokou nabídku sportovních programů - spinning, nordic walking, jóga, moderní fitnes.

Načítání trvalo 0.3274 sekund.