+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bešeňová, Tatralandia

Klíčová slova: Tatralandia, Bešeňová, Aquaworld Ramada Resort Bud

E-mail: martin.nevlud@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2011

Popis: Navštivte nejlepší termály na Slovensku,Thermal Park Bešeňová a aquapark Tatralandia nebo aquapark Aquaworld Ramada Resort Budapešť.Navštivte nejlepší termální lázně na Slovensku.Navštivte nejlepší termální lázně na Slovensku - Thermal Park Bešeňová a aquapark Tatralandia u Liptovského Mikuláše nebo aquapark Aquaworld Budapešť s ubytováním v hotelu Ramada Resort Budapešť.

Web: www.besenova-aquapark.cz

Další související informace

Pobyty v termálních lázní

Tatralandia,Bešeňová,Aquaworld, Ramada Resort Buda – Dovolená s pobyty v termálních lázních. Navštivte termály na Slovensku a Maďarsku. Jeďte na dovolenou do termálních lázní v MaďaDovolená s pobyty v termálních lázních. Navštivte termály na Slovensku a Maďarsku. Jeďte na dovolenou do termálních lázní v Maďarsku a na Slovensku.rsku a na Slovensku.

Termální lázně

Ramada Resort Budapešť, Bešeňová, Tatralandia, Aqu – Užijte si relaxaci a oddych v termálních lázních v Maďarsku a na Slovensku.Ideální aktivní dovolená s relaxací v termálních bazénech.Užijte si relaxaci a oddych v termálních lázních v Maďarsku a na Slovensku.Ideální aktivní dovolená s relaxací v termálních bazénech.

Lázeňský hotel CENTRÁLNÍ LÁZNĚ v Mariánských Lázních

Lázeňský hotel CENTRÁLNÍ LÁZNĚ,ubytování v – Hotel Centrální Lázně se nachází v Mariánských Lázních a je nejstarší lázeňský komplex.Hotel nabízí k ubytování 157 pokojů s vlastním sociálním zařízením. Každý pokoj hotelu má vlastní sociální zařízení, WC, televizi se satelitními stanicemi, telefon, minibar, trezor, fén, župany a přípojkou na internet. Hostům se nabízí možnost výběrů z kategorie Komfort a Superior s výhledem do lázeňského parku nebo velké rohové pokoje. Domácí mazlíčci jsou vítáni.Hotel Centrální Lázně v Mariánských Lázních nabízí možnost stravování v restauraci Goethe.

Načítání trvalo 0.0831 sekund.