+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bešeňová, Tatralandia

Klíčová slova: Tatralandia, Bešeňová, Aquaworld Ramada Resort Bud

E-mail: martin.nevlud@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2011

Popis: Navštivte nejlepší termály na Slovensku,Thermal Park Bešeňová a aquapark Tatralandia nebo aquapark Aquaworld Ramada Resort Budapešť.Navštivte nejlepší termální lázně na Slovensku.Navštivte nejlepší termální lázně na Slovensku - Thermal Park Bešeňová a aquapark Tatralandia u Liptovského Mikuláše nebo aquapark Aquaworld Budapešť s ubytováním v hotelu Ramada Resort Budapešť.

Web: www.besenova-aquapark.cz

Další související informace

Termální lázně

Ramada Resort Budapešť, Bešeňová, Tatralandia, Aqu – Užijte si relaxaci a oddych v termálních lázních v Maďarsku a na Slovensku.Ideální aktivní dovolená s relaxací v termálních bazénech.Užijte si relaxaci a oddych v termálních lázních v Maďarsku a na Slovensku.Ideální aktivní dovolená s relaxací v termálních bazénech.

OREA Wellness Hotel Horizont v Železné Rudě

OREA Wellness Hotel Horizont,ubytování v Železné – OREA Wellness Hotel Horizont je umístěn na jižním svahu vrchu Pancíře v nadmořské výšce 1100 m v chráněné krajinné oblasti Šumava. "Vzdušné lázně" v klidném a překrásném prostředí jsou ideálním místem pro zimní i letní turistiku, kongresové, lázeňské a relaxační pobyty.Naleznete zde mimo ubytování ve standartně vybavených 101 pokojích také hotelový bazén, whirlpool, saunu, římskou vonnou lázeň.Načerpat novou energii můžete při masážích, perličkových koupelích, zábalech a dalších procedurách. Ti, kteří rádi odpočívají aktivně, naleznou v hotelu širokou nabídku sportovních programů - spinning, nordic walking, jóga, moderní fitnes.

Penzion a hospůdka na Veselce v Troubsku

Penzion a hospůdka na Veselce ,ubytování v – Vítejte na VeselcePenzion se nachází na okraji Brna směr západ. Má výbornou polohu pro návštěvníky BVV (cca 10min jízdy), Grand Prix (5min).Penzion je nově zbudován ve valašském stylu, vše z přírodního dřevěného masivu, tzv. „Zdravé bydlení“.Ke komplexu penzionu také patří hospůdka s výbornou českou kuchyni a dvorní trakt s parkovištěm. Ubytovací kapacita je 23 lůžek se 3-mi přistýlkami ve dvou a tří lůžkových pokojích.Na každém pokoji je k dispozici sociální zařízení (WC, sprchový kout), internet, televize.

Načítání trvalo 0.0919 sekund.