+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bešeňová, Tatralandia

Klíčová slova: Tatralandia, Bešeňová, Aquaworld Ramada Resort Bud

E-mail: martin.nevlud@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2011

Popis: Navštivte nejlepší termály na Slovensku,Thermal Park Bešeňová a aquapark Tatralandia nebo aquapark Aquaworld Ramada Resort Budapešť.Navštivte nejlepší termální lázně na Slovensku.Navštivte nejlepší termální lázně na Slovensku - Thermal Park Bešeňová a aquapark Tatralandia u Liptovského Mikuláše nebo aquapark Aquaworld Budapešť s ubytováním v hotelu Ramada Resort Budapešť.

Web: www.besenova-aquapark.cz

Další související informace

Odpočinek a relaxace

Aquaworld Ramada Resort Budapešť, Bešeňová, Tatral – Navštivte Slovensko, Maďarsko a Slovinsko a relaxujte v termálních bazénech. Navštivte Bešeňovou, Tatralandii, Sárvár, Aquaworld Ramada Resort.Navštivte moderní lázně v Thermal Parku Bešeňová aquapark Tatralandia, Aquaworld Ramada Resort Budepešť, Park Inn Sárvár nebo termální lázně ve Slovinsku

Hotel Smíšek v Praze

Hotel Smíšek ,ubytování v – Hotel Smíšek v Praze disponuje k ubytování 15ti dvoulůžkovými pokoji, k dispozici jsou i 4 apartmány pro rodiny s dětmi, možnost přistýlky ve všech pokojích. Maximální kapacita hotelu je 45 lůžek. Hotel nabízí stylově zařízené apartmány pro rodiny s dětmi a pohodlné dvoulůžkové pokoje. Moderní pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s toaletou, televizí se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, trezorem. Hotel nabízí kromě ubytování hotelového typu především wellness-léčebné programy.Hotel Smíšek restaurace nabízí jídla z tradiční české i mezinárodní kuchyně. Parkování je zajištěno na vlastních místech hotelu .

Liberecká bouda v Dolním Dvoře

Liberecká bouda ,ubytování v Dolním – Liberecká Bouda se nachází v Dolním Dvoře a je stylově zařízený penzion v srdci Krkonoš. Disponuje ubytovací kapacitou 37 lůžek, 8 přistýlek a 12 lůžek na pokoji v podkroví. Pokoje jsou 3x2 lůžka + 1 přistýlka, 5x3 lůžka, 4x4 lůžka + 1 přistýlka. Sociální zařízení toaleta, sprcha a umyvadlo se nachází na každém pokoji.Všechny pokoje mají vybavený kuchyňský kout.Liberecká Bouda restaurace nabízí ubytovaným hostům snídaně formou švédských stolů, večeře hotová jídla. Na oběd si můžete vybrat z jídelního lístku, nebo využít venkovního občerstvení.Liberecká Bouda nabízí parkování v zimě pod svahem na parkovišti, v létě přímo u hotelu na vyhrazeném parkovišti.

Načítání trvalo 0.0676 sekund.