+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bešeňová a Tatralandia

Klíčová slova: Bešeňová, Tatralandia

E-mail: mojmir.kouba@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2011

Popis: Navštivte nejlepší termální lázně na Slovensku - Thermal Park Bešeňová a vodní zábavní areál aquapark Tatralandia u Liptovského Mikuláše.Navštivte nejlepší termální lázně na Slovensku - moderní Thermal Park Bešeňová a největší vodní zábavní areál ve střední Evropě aquapark Tatralandia u Liptovského Mikuláše s termálními bazény a s mnoha atrakcemi.

Web: www.relaxace-aquaparky.cz

Další související informace

Pobyty v termálních lázní

Tatralandia,Bešeňová,Aquaworld, Ramada Resort Buda – Dovolená s pobyty v termálních lázních. Navštivte termály na Slovensku a Maďarsku. Jeďte na dovolenou do termálních lázní v MaďaDovolená s pobyty v termálních lázních. Navštivte termály na Slovensku a Maďarsku. Jeďte na dovolenou do termálních lázní v Maďarsku a na Slovensku.rsku a na Slovensku.

Eurovíkend Londýn

eurovíkend londýn – Eurovíkend v Londýně, v hlavním městě Spojeného království Velké Británie a Severního Irska je bohatý na objevování kosmopolitního města plného pozoruhodných míst. V rámci eurovíkendu Londýn nabízí návštěvu Buckinghamského paláce, muzea, Tower Bridge či krásné parky.

Hostel Spartakiáda v Praze

Hostel Spartakiáda ,ubytování v – Hostel a Apartmány Spartakiáda se nachází v Praze 6 - Vokovicích. Areál je obklopen mnoha sportovišti, vodní nádrží Džbán a přírodní rezervaci Divoká Šárka. Celý komplex je po celkové rekonstrukci, zařízení v retro stylu 60tých let. Celková kapacita hostelu je 45 lůžek. V ceně za ubytování je snídaně podávaná v restauraci. V celém objektu je možnost připojení na internet prostřednictvím Wi-Fi zdarma. Naším klientům nabízíme ubytování ve dvou kategoriích Hostel – Apartmány.

Načítání trvalo 0.3581 sekund.