+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bešeňová a Tatralandia

Klíčová slova: Bešeňová, Tatralandia

E-mail: mojmir.kouba@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2011

Popis: Navštivte nejlepší termální lázně na Slovensku - Thermal Park Bešeňová a vodní zábavní areál aquapark Tatralandia u Liptovského Mikuláše.Navštivte nejlepší termální lázně na Slovensku - moderní Thermal Park Bešeňová a největší vodní zábavní areál ve střední Evropě aquapark Tatralandia u Liptovského Mikuláše s termálními bazény a s mnoha atrakcemi.

Web: www.relaxace-aquaparky.cz

Další související informace

Termální lázně

Ramada Resort Budapešť, Bešeňová, Tatralandia, Aqu – Užijte si relaxaci a oddych v termálních lázních v Maďarsku a na Slovensku.Ideální aktivní dovolená s relaxací v termálních bazénech.Užijte si relaxaci a oddych v termálních lázních v Maďarsku a na Slovensku.Ideální aktivní dovolená s relaxací v termálních bazénech.

Odpočinek v termálních ba

Bešeňová, Tatralandia, Aquaworld Ramada Resort – Spoje aktivní dovolenou s relaxací v termálních lázních.Navštivte Thermal Park Bešeňová nebo aquapark Tatralandia u Liptovského Mikuláše.Pokud chcete poznat skutečné termální lázně, tak jedťe do Maďarska a vychutnejte si relaxaci v termálních lázních Sárvár s ubytováním v hotelu Park Inn.

Hostel Spartakiáda v Praze

Hostel Spartakiáda ,ubytování v – Hostel a Apartmány Spartakiáda se nachází v Praze 6 - Vokovicích. Areál je obklopen mnoha sportovišti, vodní nádrží Džbán a přírodní rezervaci Divoká Šárka. Celý komplex je po celkové rekonstrukci, zařízení v retro stylu 60tých let. Celková kapacita hostelu je 45 lůžek. V ceně za ubytování je snídaně podávaná v restauraci. V celém objektu je možnost připojení na internet prostřednictvím Wi-Fi zdarma. Naším klientům nabízíme ubytování ve dvou kategoriích Hostel – Apartmány.

Načítání trvalo 0.2325 sekund.