+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Beskydy - Penzion v Čelad

Klíčová slova: ubytování

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2009

Popis: Penzion leží v okrajové části obce u lesa na úpatí hory Smrk v Beskydech. Byl postaven v 30. letech jako rodinná vila místního průmyslníka a dodnes si zachoval původní ráz v loveckém stylu. A vyžadujete-li dokonalé soukromí - doporučujeme samostatný domek.

Web: www.penzion-ubytovani-beskydy.cz

Další související informace

Ubytování Praha

ubytování, ubytování Praha, ubytování v Praze – Ubytování Praha Inzertní portál - Nabídka & Poptávka Ubytování Praha a s tím související služby přehledně -------------------------------------------------------------------------------- Poskytujete ubytování a máte málo zakázníků, chcete vše změnit ? Základem spěchu k získání nových zakázek je prezentace služeb na dobré webové adrese Využijte naší nabídky, předběhněte konkurenci pronajměte si od nás doménu www.ubytovanipraha.name

Ubytovna Kladno

Ubytovna Kladno, ubytování Kladno – Ubytovna Žofka Kladno, Vám nabízí levné dlouhodobé i krátkodobé ubytování, v oblasti Kladno,Praha a okolí v nově zrekonstruovaném objektu s kapacitou 50 lůžek, v nově vybavených 2 až až 6-ti lůžkových pokojích, s možností využití ledničky a TV.

Penzion Nevada v Písku

penzion, ubytování, penzion Nevada, ubytování v – Penzion Nevada v Písku nabízí levné ubytování a najdete jej v klidové části historického města 300 m od řeky Otavy, 300 m od náměstí a 150 m od plaveckého bazénu. Nabízí 3-5lůžkové pokoje. Celková kapacita ubytování je 40 lůžek. WC a sprchy jsou k dispozici ve společných prostorách. Každý pokoj je vybaven zásuvkou pro TV příjem. Bar s 80 místy k sezení je denně otevřený od 16:00 do 02:00. Pro pobavení k dispozici kulečník, šipky a dále herní a výherní automaty.

Načítání trvalo 1.4012 sekund.