+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Beskydy - Penzion v Čelad

Klíčová slova: ubytování

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2009

Popis: Penzion leží v okrajové části obce u lesa na úpatí hory Smrk v Beskydech. Byl postaven v 30. letech jako rodinná vila místního průmyslníka a dodnes si zachoval původní ráz v loveckém stylu. A vyžadujete-li dokonalé soukromí - doporučujeme samostatný domek.

Web: www.penzion-ubytovani-beskydy.cz

Další související informace

ubytování Lipno

Ubytování Lipno – Ubytování Lipno - penzion u privozu. V našem rodinném Penzionu U Přívozu Vás kdykoli rádi uvítáme. Noci u nás můžete strávit v některém z pokojů, či apartmánů. Pro spojení se světem je po celém penzionu k dispozici Wi-fi síť.

Penzion Holiday Centrum

Penzion Holiday Centrum, penzion, ubytovani – Pro ubytování je k dispozici šest pokojů po třech lůžkách s vlastním sociálním zařízením vybavené základním hygienickým příslušenstvím, televizí. Celkem je k dispozici 6 dvoulůžkových pokojů s možností jedné až dvou přistýlek.

Penzion Hana

Penzion Hana, penzion, ubytovani – Nabízíme Vám celkem tři pokoje v našem rodinném penzionu, z toho dva dvoulůžkové a jeden jednolůžkový. V jednom z pokojů je možno rozšířit kapacitu o přistýlku. Parkoviště pro tři vozy na vlastním pozemku zdarma.

Načítání trvalo 0.0646 sekund.