+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bibleho web - cestopisy

Klíčová slova: cestopis, cestopisy, cestování, Tanzánie, Albánie

E-mail: martin@hytha.eu

Datum vloľení do katalogu: 18. b?ezna 2009

Popis: Bibleho osobní stránky: cestování a cestopisy po více i méně obvyklých zemích. Fotografie z cest. Tanzánie, Albánie, Egypt, Tunisko, Skotsko, Rumunsko, Pobaltí, Chorvatsko, Finsko a další. Literární tvorba.

Web: www.hytha.eu

Další související informace

Izrael.cz

cestování, cestopisy – Na informačním portálu Izrael.cz najdete komplexní informace pro turisty a příznivce Izraele o jeho památkách, historii, společnosti a všeho, co se Izraele dotýká. Registrovaní uživatelé mohou přidávat své cestopisy, komentáře ale i zajímavé články pojednávající o jednotlivých tématech egyptské každodennosti a historie.

Franmark

chata, cestováni, penzión, ubytování, turistika, – Franmark. Ubytovanie v penzióne a chatách. Lokalita v slovenskom raji. Lacné ubytovanie. *Možnost online rezervacie. Príjemne prírodné prostredie možnost relaxu a oddychu. Cena ubytovania u nas zacina na 8 eurách za noc.

Izrael - Netradiční místo

dovolená, Izrael, cestování – Přemýšlíte, kam v létě vyrazit na dovolenou? Nelákají vás známější turistické destinace a raději poznáváte cizí kultury? Potom by cesta do Izraele mohla splnit všechna vaše očekávání. Dovolená v Izraeli je pro každého. Můžete se těšit na krásné pláže i historicky zajímavá místa. Izrael vám nabídne všechno.

Načítání trvalo 0.0565 sekund.