+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bibleho web - cestopisy

Klíčová slova: cestopis, cestopisy, cestování, Tanzánie, Albánie

E-mail: martin@hytha.eu

Datum vloľení do katalogu: 18. b?ezna 2009

Popis: Bibleho osobní stránky: cestování a cestopisy po více i méně obvyklých zemích. Fotografie z cest. Tanzánie, Albánie, Egypt, Tunisko, Skotsko, Rumunsko, Pobaltí, Chorvatsko, Finsko a další. Literární tvorba.

Web: www.hytha.eu

Další související informace

Cestování křížem krážem

Cestopis, Indie, cestování, himaláje, Dalai Lama – Cestopis o cestě do severní Indie a Himalájí. O indických památkách, o nábožentsví (hinduismus, budhismus, sikhové), slonech velbloudech, opicích. O Indech a trikách podvodníků, o safari s Mr. Desertem a o návštěvě Dharamsaly, kde sídlí Dalai Lama.

Franmark

chata, cestováni, penzión, ubytování, turistika, – Franmark. Ubytovanie v penzióne a chatách. Lokalita v slovenskom raji. Lacné ubytovanie. *Možnost online rezervacie. Príjemne prírodné prostredie možnost relaxu a oddychu. Cena ubytovania u nas zacina na 8 eurách za noc.

Cestopis z Turecka

Turecko, Turkey, cestování, cestovatel, Anatolie, – Objevte i vy, proč je Turecko jednou z nejoblíbenějších prázdninových destinací. Překrásné historické místa, antická města, stavby, pevnosti ale i překrásná příroda a pláže jsou první co vám okouzlují

Načítání trvalo 0.0735 sekund.