+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Biograd, Chorvatsko

Klíčová slova: biograd, chorvatsko, ubytování, apartmány, hotel

E-mail: info1@biograd-riviera.eu

Datum vloľení do katalogu: 13. b?ezna 2012

Popis: Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou v okolí městečka Biograd. Koupání je možné už v centru města na oblázkových plážích, které provází stoletý borovicový les. Obklopen chorvatským parkem přírody, Biograd je ideální místo pro rekreaci.

Web: www.biograd-riviera.eu/cz/index.html

Další související informace

Víkendové pobyty

pobyt, apartmány, hotel, ubytování – Hotel Bellevue najdete na pěší zóně v těsné blízkosti Státního hradu a zámku Český Krumlov. Svým hostům nabízíme ubytování v komfortních pokojích a apartmánech, cateringové služby a výhodné balíčky pro různé příležitosti.

Dubrovník, Chorvatsko

dubrovník, chorvatsko, ubytování, apartmány, hotel – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou v okolí městečka Dubrovník. Město je perla chorvatského a světového dědictví - město tisíce památek. Tato turistická metropole je jednou z nejatraktivnějších které stojí za to navštívit.

Bol, Brač, Chorvatsko

bol, brač, chorvatsko, ubytování, apartmány, hotel – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou na ostrově Brač. Město Bol je jednou z perel Chorvatska. Chráněná pláž Zlatni rat, už roky láká hlavne milovníky windsurfingu. Rezervujte si apartmán nebo pokoj přímo u moře a za přijatelnou cenu.

Načítání trvalo 0.0621 sekund.