+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Biograd na Moru

Klíčová slova: biograd, chorvatsko, dalmacie

E-mail: info@biogradnamoru.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2008

Popis: Kompletní turistický průvodce oblíbeným chorvatským letoviskem Biograd na Moru ležícím v Severní Dalmácii - obsahujíce mapy, fotky a informace o počasí, ubytování, plážích a nejbližším okolí od Zadaru po Šibenik

Web: www.biogradnamoru.cz

Další související informace

Omiš, Chorvatsko

omiš, chorvatsko, ubytování, apartmány, hotel – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou na Omišské riviére. Omiš je moderní turistické centrum s bohatou historií. Nabízí se množství oblázkových a díky řece Cetina i písečných pláží. Apartmány přímo u moře a za přijatelnou cenu.

Makarská, Chorvatsko

makarská, chorvatsko, ubytování, apartmány, hotel – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou na Makarské riviére. Nabízí vše co může turista hledat: dlouhé oblázkové pláže, bary a restaurace, sportovní aktivity, široká nabídka výletú do okolí, jak i bohaté možnosti noční zábavy.

Murter, Tisno Chorvatsko

murter, tisno, chorvatsko, ubytování, apartmány – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou na ostrově Murter. Tohle jedinečné souostroví ostrovů a hřebenů Chorvatského národního parku přírody je pravým rájem pro plavbu a rybolov. K dispozici jsou apartmány, pokoje, hotely, mariny i kempy.

Načítání trvalo 0.0544 sekund.