+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Biograd na Moru

Klíčová slova: biograd, chorvatsko, dalmacie

E-mail: info@biogradnamoru.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2008

Popis: Kompletní turistický průvodce oblíbeným chorvatským letoviskem Biograd na Moru ležícím v Severní Dalmácii - obsahujíce mapy, fotky a informace o počasí, ubytování, plážích a nejbližším okolí od Zadaru po Šibenik

Web: www.biogradnamoru.cz

Další související informace

Dovolená Chorvatsko

dovolená Chorvatsko, Chorvatsko – Nabízíme poznávací zájezdy do evropských přímořských destinací za velice příznivé ceny. Naším prioritním cílem je ale Chorvatsko. Zprostředkujeme Vám ubytování a dopravu v této Čechy nejoblíbenější evropské destinaci.

Omiš, Chorvatsko

omiš, chorvatsko, ubytování, apartmány, hotel – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou na Omišské riviére. Omiš je moderní turistické centrum s bohatou historií. Nabízí se množství oblázkových a díky řece Cetina i písečných pláží. Apartmány přímo u moře a za přijatelnou cenu.

Pag, Novalja, Chorvatsko

pag, novalja, chorvatsko, ubytování, apartmány – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou na ostrově Pag. Umístěno ve veliké zátoce s dvaceti kilometry oblázkových a písečných pláží, město Pag nabízí 4 hotely a mnohé soukromé apartmány a pokoje a má vše potřebné pro dovolenou snů.

Načítání trvalo 0.2713 sekund.